Survivor 2016- 13 Mart Pazar Canlı izle 23. Bölüm TV8 Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor’da yine bir dokunulmazlık mücadelesi ekranlara gelecek. Yarışmacıların kaderleri bu hafta filelerin içinde taşımak zorunda kaldıkları Hindistan cevizlerine bağlı olacak. Yarışmacılar bu hafta dokunulmazlık oyunu mücadelesinde Survivor’un klasik oyunlarından bir tanesini oynayacak. Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı Ebru Öztürk’e veda etmişti. Ünlüler takımı bu hafta dokunulmazlık oyununu kazanabilecekler mi?

Survivor 2016- 13 Mart Pazar Canlı izle 23. Bölüm TV8 Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 2016’da yine bir dokunulmazlık mücadelesi ekranlara gelecek. Yarışmacıların kaderleri bu hafta filelerin içinde taşımak zorunda kaldıkları Hindistan cevizlerine bağlı olacak. Yarışmacılar bu hafta dokunulmazlık oyunu mücadelesinde Survivor’un klasik oyunlarından bir tanesini oynayacak. Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı Ebru Öztürk’e veda etmişti. Ünlüler takımı bu hafta dokunulmazlık oyununu kazanabilecekler mi?

survivor-2016-13-mart-full-izle

Gönüllüler Takımı dokunulmazlık oyunu sırasında yaptıkları tartışmalar ile dikkatleri çekecek. Adanın sevilmeyen ismi Semih diğer yarışmacılar ile tartışmaya devam ediyor. Sakatlığının ardından oyuna çıkan Serkay ile Semih arasında yaşanacak tartışmanın sebebi ne? Nihal ve Semih ikilisinin tartışmaları hız kesmeden devam ediyor. İkili arasında hangi olaydan sonra tartışma çıkacak.

survivor-2016-23-bolum-dokunulmazlik-oyunu-kim-kazandi

Nihal yaptığı röportajda dokunulmazlık oyununu kaybettikleri takdirdi isminin eleme potasına girebileceğini düşünüyor. Peki, takım arkadaşları oyunu kaybederlerse Nihal’in ismini verecekler mi? Semih verdiği röportaj ile ne demek istiyor? Semih’in “Yarın neler olacak göreceğiz. Kan kokusu alıyorum” şeklindeki sözleri dokunulmazlığı gönüllüler takımının kaybettiğini mi işaret ediyor?

Dokunulmazlık oyununun kazananı hangi takım olacak? Adaya veda edecek olan isim kim olacak? Ada konseyinde eleme stresini hangi takım yaşayacak? Elenmek için ilk aday kim olacak? Ada konseyinde takımlar arasında neler konuşulacak ve adaların son durumları ne?

survivor-13-mart-2016-adaya-kim-veda-edecek

Survivor’da kıran kırana bir dokunulmazlık mücadelesi yaşanacak. Survivor 2016 yeni bölüm 13 Mart Pazar akşamı 20.00’da TV8 ekranlarında olacak. 

Survivor 2016-13 Mart Pazar 23. bölüm canlı izle <<<

survivor 2016 13 mart full izle survivor 2016 23. bölüm full izle survivor 2016 yeni bölüm izle 23. bölüm survivor 13 mart dokunulmazlığı alan kim
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları