Survivor 20 Mart 2016 TV8 Canlı izle 28. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Aldı? Kim Elendi?

Survivor mücadelesi devam ederken ödül oyunlarını kazanan Gönüllüler yiyecekleri paylaşmak için Ünlüler ise ödül alamadıkları için birbiriyle gergin dakikalar yaşıyor. Bir haftanın daha geride kalmasının ardından nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu yaşanacak. Dokunulmazlığı kim kazanacak? Bu hafta adaya kim veda edecek? Detayları haberimizden öğrenebilir, canlı olarak izleyebilirsiniz.

Survivor 20 Mart 2016 TV8 Canlı izle 28. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Aldı? Kim Elendi?

Survivor 2016'da nefes kesen bir bölüm bizleri bekliyor. Dokunulmazlık mücadelesini kazanmak isteyen iki takım ve yarışmacıları zorlayan bir parkur var. Dokunulmazlık oyunu her iki takım içinde çok önemli. Hangi takım bu hafta dokunulmazlık oyununu alıp adasına rahat bir şekilde dönecek? Ada konseyinde neler yaşanacak? Adada yaşanan olaylar ada konseyinde masaya yatırılacak? Hangi yarışmacı nasıl açıklamalar yapacak?

survivor-2016-28-bolum-full-izle

Gönüllüler Takımı karışıyor mu? Takım arkadaşları konu yemek olunca İbrahim’in adaletli davranmadığını ve sadece kendini düşündüğünü dile getiriyorlar. Eğer dokunulmazlık oyununu kaybederlerse yazacakları isim İbrahim mi olacak?

survivor-20-mart-dokunulmazligi-kim-aldi

Dokunulmazlık oyunu sırasında Semih ve Zafer’in tartışması güne damgasını vuracak. Zafer Semih’e karşı kullandığı sözler ile Semih’i delirtecek. İkili arasında gerilim tırmanacak. Serkay’ın da bu tartışmaya dahil olması ile birlikte Gönüllüler Takımı’nda gergin anlar yaşanacak. Takım arkadaşları Gizem Kerimoğlu’nun oyunu bilerek kaybettiğini düşünecekler. Bu da takım arasında yeni bir tartışmanın yaşanmasına sebep olacak. Kısacası Gönüllüler Takımı bu hafta karışacak gibi görünüyor.

Ünlüler Takımı’nda da durumlar farklı değil. Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül verdikleri röportajda takımın zayıf halkalarının Atakan’ın yanına sığındığını düşünüyorlar. Dokunulmazlığı kaybederlerse hangi yarışmacının ismini yazacaklar?

survivor-20-mart-yeni-bolum-izle

Dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi heyecanının yaşanacağı Survivor 2016 yeni bölüm 20 Mart Pazar günü akşamı 20.00’da TV8 ekranlarında olacak. Survivor heyecanına ortak olmak için TV8 ekranlarında yaşanacak mücadeleyi kaçırmayın. Aşağıdan tüm bölümü canlı olarak izleyebilirsiniz. Sonucu öğrenmek için haberimize tekrar uğrayınız. Dokunulmazlığı alan belirlenir belirlenmez detaylar aşağıya eklenecektir. 

KIYASIYA MÜCADELE VERİLEN DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA KAZANAN TAKIM GÖNÜLLÜLER OLDU. KAYBEDEN ÜNLÜLER ADA KONSEYİNDE ELEME ADAYINI BELİRLEDİ. ELENMEK ÜZERE İLK İSMİ SÖYLENEN YARIŞMACI YILMAZ MORGÜL OLDU.

Survivor 2016 yeni bölüm TV8 canlı izle

survivor 20 mart 2016 izle survivor 28. bölüm izle 20 mart 2016 survivor 20 mart dokunulmazlığı kim aldı survivor 2016 20 mart kim elendi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları