Survivor 19 Mart 2016 TV8 izle 27. Bölüm Ödülü Kim Kazandı?

Survivor 2016’da kaybedilen ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunu Ünlüler Adası’nı karıştırmaya devam ediyor. Haftalardır oyunlarda istedikleri performansı gösteremeyen Ünlüler Takımı geçtiğimiz hafta aldıkları haber ile iyice moral kaybetmişlerdi. Üst üste kaybedilen oyunlar nedeniyle Ünlüler takımı artık kazanmak zorunda. Ödül oyununu kazanabilecekler mi? İşte detaylar...

Survivor 19 Mart 2016 TV8 izle 27. Bölüm Ödülü Kim Kazandı?

Survivor 2016’da kaybedilen ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunu Ünlüler Adası’nı karıştırmaya devam ediyor. Haftalardır oyunlarda istedikleri performansı gösteremeyen Ünlüler Takımı geçtiğimiz hafta aldıkları haber ile iyice moral kaybetmişlerdi. Oyunlar sırasında sakatlanan ve tedavisi devam eden Seda Survivor’a veda etmek zorunda kaldı.

survivor-19-mart-2016-full-izle

Ünlüler Adası’nda Nagihan, Tuğba ve Yılmaz Morgül’ün gündeminde Yunus Günçe ve Mehmet’in performansları var. Üçü arasında geçen konuşma ada hayatına nasıl yansıyacak? Yunus Günçe kendisi hakkında düşünülenler için oldukça sert eleştirilerde bulunacak. Oyunlardaki performansı ve takımı hakkında neler söyleyecek? 

Ünlüler Takımı’nda bunlar yaşanırken Gönüllüler Takımı ise rakiplerini iyice bitmiş olarak görüyorlar. Efecan’ın karşı takım hakkında yaptığı yorumlar dikkatleri çekecek. Efecan’ın da dediği gibi Ünlüler Takımı’nın en güçlü iki yarışmacısı olan Avatar Atakan ve Nagihan’ın performansları bitti mi?

survivor-27-bolum-canli-izle

Her iki takımda kazanmak istiyorlar. Bu haftanın ilk ödülü ne olacak? Yarışmacılar ödülü kazanıp haftaya güzel başlamak için ellerinden geleni yapacaklar. Ünlüler Takımı oyunu kazanıp açlıklarını gidermek istiyorlar. Oyun parkurunda kıyasıya bir mücadele gerçekleşecek. İki takımın yarışmacıları da oyunu kazanabilmek için bütün varlıkları ile yarışacaklar. Ödül oyununu hangi takım kazanacak? Hangi takım karnını doyurup dokunulmazlık oyunundan önce biraz daha güç toplayacak? Ödül hangi takımın olacak?

survivor-19-mart-odulu-kim-kazandi

Ödül oyunu heyecanının yaşanacağı Survivor hepsi ve daha fazlası ile 19 Mart Cumartesi akşamı 20.00’da TV8 ekranlarında olacak. Bölümün yayın saatinde aşağıdaki linkten canlı izleyebilirsiniz. Ayrıca, haberi takip ederek ödül oyununu kazananın kim olduğunu güncel olarak öğrenebilirsiniz. 

Survivor 19 Mart 2016 yeni bölüm TV8 canlı izle

survivor 19 mart 2016 27. bölüm full izle survivor 19 mart ödül ne survivor 19 mart ödül oyununu kim kazandı survivor 2016 ünlüler karıştı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
HANDE     0000-00-00 güzel bir oyuna benziyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları