Songül Karlı İle Evlilik Yolunda 5. Bölüm 15 Ocak Cuma TV8 Yeni Bölüm

TV8 ekranlarının en yeni programı olan Songül Karlı İle Evlilik Yolunda eğlendirmeye, evlendirmeye, mutlu yuva kurmaya ve aradığınız aşkı bulmaya devam ediyor. Songul Karlı İle Evlilik Yolunda 15 Ocak Cuma izle bölümüne sitemizden ulaşabilirsiniz.

Songül Karlı İle Evlilik Yolunda 5. Bölüm 15 Ocak Cuma TV8 Yeni Bölüm

TV8 ekranlarının en yeni programı olan Songül Karlı İle Evlilik Yolunda eğlendirmeye, evlendirmeye, mutlu yuva kurmaya ve aradığınız aşkı bulmaya devam ediyor. Songül Karlı İle Evlilik Yolunda 15 Ocak Cuma izle bölümüne sitemizden ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz bölümlerde Zühre Hanım, Selçuk Bey’e talip olarak gelmişti. Adaylardan ve seyircilerden güzel yorumlar almasına rağmen Selçuk Bey kararsız kalmıştı. Zühre Hanım’ın kararlı tavrı sonucunda baş başa bir yemek yemişlerdi. Stüdyoya geldikleri zaman ikisininde ortak kararlarının olumsuz yönde olduğunu açıkladılar. Bunun üzerine Zühre Hanım başka taliplerini görmek üzere adaylar arasında yerini aldı.

Fatma Hanım’a talip olarak gelen Kadri Bey sorduğu soru ile stüdyoda keyifli anlar yaşanmasına sebep oldu. Kadri Bey’in Fatma Hanım’a sevgi mi para mı sorusu Songül Karlı tarafından esprili bir cevap aldı. Songül Karlı bu soruya “Koy bakalım şuraya 5 milyon dolar. O zaman görelim zenginlik mi sevgi mi” şeklinde cevap verdi. Bu cevap stüdyoda keyifli anlara sahne oldu.

songul-karli-ile-evlilik-yolunda

Programa taliplerini aramaya gelen bir diğer aday Tuğba Hanım talipleri arasından hayatının aşkını bulabilecek mi?

Programa yeni katılan adaylar kurdukları mutlu yuvanın hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Aradıkları aşkı bulup mutlu bir evlilik yapabilecekler mi?

TV8’in diğer evlendirme programlarında farklı bir formata sahip olan evlilik programı Songül Karlı İle Evlilik Yolunda adayları için aşkı ve mutluğu arıyor.

Songül Karlı İle Evlilik Yolunda hafta içi her gün saat 12.45’de TV8 ekranlarında…  

Yayın saatinde aşağıdaki linkten canlı izleyebilirsiniz.

Songül Karlı İle Evlilik Yolunda 15 Ocak Canlı izle TV8

 

songül karlı ile evlilik yolunda songül karlı ile evlilik yolunda 15 ocak izle songül karlı ile evlilik yolunda yeni bölüm songül karlı ile evlilik yolunda 5. bölüm izle cuma
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları