Songül Karlı ile Evlilik Yolunda 11 Ocak izle Başlıyor

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Songül Karlı ile Evlilik yolunda 12 Ocak pazartesi günü başlıyor. Gündüz kuşağında yer alan, hafta içi düzenli yayınlanan bir programı olmayan Tv8 sonunda evlilik programı alanında da yayın yapma kararı aldı.

Songül Karlı ile Evlilik Yolunda 11 Ocak izle Başlıyor

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Songül Karlı ile Evlilik yolunda 11 Ocak pazartesi günü başlıyor. Gündüz kuşağında yer alan, hafta içi düzenli yayınlanan bir programı olmayan Tv8 sonunda evlilik programı alanında da yayın yapma kararı aldı.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalı, genel olarak akşam saatlerinde yaptığı yarışma programları ile reyting sıralamalarında üst sıralarda yer alıyor. Evlenmek isteyenler, aradığı aşkı bulamayanlar, belki şöhret kapılarını aralamak isteyenler için program başvuruları geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Locanın belirlenmesinin ardından Tv8 de yayınlanacak olan Songül Karlı ile evlilik yolunda ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün 12.45’te seyirci ile buluşacak program, Star TV ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Dündar’ın sunduğu Evleneceksen Gel programına rakip olacak gibi görünüyor. Bugüne kadar aradığınız aşkı bulamadınız mı? Ruh eşinizle henüz tanışmadınız mı? Şimdi hayalleriniz gerçek oluyor. Kaldığımız yerden devam ediyor ve TV8’de evlilik programına başlıyoruz diyerek tanıtımı yapılan Songül Karlı ile Evlilik yolunda programı ile ilgili ayrıntıları her gün haberdahi.com da bulabilirsiniz.

Daha önce Kanaltürk ekranlarında Songül Karlı ile Yeniden isimli evlilik programının sunuculuğunu üstlenen Songül Karlı, Habertürk’ün ardından bu kez TV8 de yayınlarına devam edecek. Evlilik programlarında kendi şarkılarına da yer veren Songül Karlı’nın yeni programında bizlerde kendisine başarılar dileriz.

Songül Karlı ile Evlilik Yolunda canlı izlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz...

http://www.haberdahi.com/video/42/tv8-canli-izle.html

Songül Karlı ile Evlilik Yolunda Başlıyor Songül Karlı ile Evlilik Yolunda izle Songül Karlı ile Evlilik Yolunda 11 ocak izle Songül Karlı ile Evlilik Yolunda tv8 izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları