Sibel Can Yılbaşı Özel Programı Canlı izle 31 Aralık Show TV

Yeni yıl için mükemmel bir program hazırlayan Show TV, yeni yıla eğlenceli bir şekilde girmek isteyenlerin ilk adresi olacak. 2015 yılının son saatlerinde başlayacak olan eğlence dolu program, 2016 yılının ilk saatlerine kadar devam edecek. Show TV yılbaşı özel programında Sibel Can hareketli şarkıları ile evlerinize konuk oluyor.

Sibel Can Yılbaşı Özel Programı Canlı izle 31 Aralık Show TV

Yusuf Çim’in sunuculuğunu yapacağı gecede, Sibel Can birbirinden güzel ve haraketli şarkıları ile unutulmayacak bir yılbaşı gecesi yaşatmayı hedefliyor. Sibel Can Yılbaşı Özel programı seyirciler için bulunmaz bir fırsat olacak. Milyonların hayranı olduğu, yakından takip ettiği sürpriz yıldızlar da bu güzel yılbaşı gecesine heyecan katacak. 
Show TV tarafından hazırlanan bu eğlenceli programda Sibel Can’ın yanı sıra, Hakan Altun ve Musa Eroğlu’da seyirci karşısında olacak. Hakan Altun’un eğlenceli, hareketli ve özel şarkıları da bu güzel geceye renk katacak. Sibel Can’ın dans edip etmeyeceği ise henüz sürpriz olarak titizlikle saklanıyor. Yılbaşı için hazırlanan programlar arasında zirvede yer alacağını düşündüğümüz Show TV Yılbaşı özel yayını herkesi ekran başına kilitleyecek.

sibel-can-yilbasi-ozel-canli-izle-31-aralik

Unutamayacağınız bir gece yaşamak isterseniz işte tam da sizlere göre bir program. Sibel Can yılbaşı özel programı Show TV ekranlarında 22.00’da başlayıp, yeni yılın ilk saatlerine kadar devam edecek. Şarkılar eşliğinde yeni yıla girmek isterseniz tercihinizi Sibel Can yılbaşı özel programından yana kullanabilirsiniz… 

Yılbaşı Gecesi Sibel Can Show izle

SHOW TV SİBEL CAN YILBAŞI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

31 Aralık Sibel Can yılbaşı özel programını yayın saatinde canlı olarak buradan izleyebilirsiniz. 

 

sibel can yılbaşı özel programı sibel can yılbaşı özel programı canlı izle sibel can yılbaşı özel programı full izle sibel can show tv yılbaşı özel 31 aralık izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
hale     0000-00-00 tek kelimeyle ığrenctınız
nazan     0000-00-00 Çok tatlısınız severek sizleri izliyoruz ailece başarılar.
nazan     0000-00-00 tek kelimeyle harikaydiniz
nazan     0000-00-00 tek kelimeyle harikaydiniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları