Sağlıklı Mutlu Huzurlu 29 Mart ATV Canlı Yayın- Şef Danilo Zanna ile Muhteşem Lezzetler

ATV ekranlarının sevilen ve takip edilen sağlık programı Sağlıklı Mutlu Huzurlu 29 Mart yayınıyla ekranlara gelmeye ve halkı sağlıklı yaşamla buluşturmaya devam ediyor. Bu kez programda sağlık konusunda konuşan ve bilgiler veren uzmanların dışında şef Danilo Zanna’nın tarifleri programa damga vuracak ve uzun süre konuşulacak. Detaylar haberimizde…

Sağlıklı Mutlu Huzurlu 29 Mart ATV Canlı Yayın- Şef Danilo Zanna ile Muhteşem Lezzetler

Sağlıklı Mutlu Huzurlu her güne sağlık katmaya devam ediyor. Sağlıklı Mutlu Huzurlu’nun yayınlanan son bölümünde Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu programın konuğu oldu. İnsan vücudu için vitaminlerin ne kadar önemli olduğunu anlattı. Hangi besinlerden hangi vitaminleri alacağımızı ve ne ölçüde almamız gerektiğini anlattı. B12 vitamini eksikliği nasıl giderilir ve fazla olduğu durumlarda hangi zararları verir İbrahim Saraçoğlu tarafından izleyenler ile paylaşıldı. B12 eksikliğini vücutta yarattığı eksikleri anlattı. Hangi bitkilerin nasıl B12 vitamini ürettiği açıklandı.

saglikli-mutlu-huzurlu-29-mart-canli-izle

Canlı yayına bağlanan ve doğumdan sonra yaşadığı şişliklerden şikâyetçi olan Şükriye Ceylan, İbrahim Saraçoğlu’ndan yardım istedi. İbrahim Saraçoğlu, Şükriye Hanım’ın şişkinlik problemi için kullanacağı malzemeleri ve yapabileceği kürleri anlattı. Ayrıca limon suyunun faydalarını anlattı. İbrahim Saraçoğlu “Göbek Eriten Kür” tarihi verdi. Maydanoz, lahana ve limon ile yapılan bu kür hem yapımı açısından hem de tüketimi açısından oldukça kolay.

İbrahim Saraçoğlu, insanlar tarafından merak edilen bir konuya açıklık getirdi. “Sirke zayıflatır mı?” sorusunun cevabı Sağlıklı Mutlu Huzurlu programında cevap buldu. İbrahim Saraçoğlu, sirkenin tek başına bir faydasının olmadığını hatta mideye zarar bile verebileceğini anlattı. Sirkenin zayıflatıcı özelliği olmadığını anlattı.

saglikli-mutlu-huzurlu-29-mart-kolestrol

Sağlıklı Mutlu Huzurlu alanında uzman doktorları ile yeni bölümünde yine Atv ekranlarında olacak. Vücut sağlığı hakkında önemli bilgilerin verildiği Sağlıklı Mutlu Huzurlu ATV öğle kuşağı programı birbirinden uzman doktorları ve mutfakta gösterdiği pratik tariflerin sahibi Şef Danilo Zanna ile 29 Mart Salı günü 13.40’ta Atv ekranlarında olacak.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu 29 Mart ATV Canlı izle

sağlıklı mutlu huzurlu 29 mart izle sağlıklı mutlu huzurlu 29 mart kolestrol sağlıklı mutlu huzurlu 29 mart danilo zanna yemekleri
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları