Sağlıklı Mutlu Huzurlu 28 Mart Pazartesi Canlı Yayın ATV-Yeni Bölüm

Sağlıklı Mutlu Huzurlu yeni haftasında izleyicileri ile sağlıklı yaşamın sırrını paylaşmaya devam ediyor. Sağlıklı Mutlu Huzurlu’nun yeni haftasında Kalp ve Damar Cerrahı Halit Yerebakan sağlığımız açısından altın değerinde bilgiler verecek. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu verdiği birbirinden kolay ve etkili kürler ile bitkilerin mucizevi yönlerini ekrana yansıtacak. Sağlıklı Mutlu Huzurlu 28 mart gelişmeleri canlı yayınında bulunduğu haberimizde...

Sağlıklı Mutlu Huzurlu 28 Mart Pazartesi Canlı Yayın ATV-Yeni Bölüm

Sağlıklı Mutlu Huzurlu yeni haftasında izleyicileri ile sağlıklı yaşamın sırrını paylaşmaya devam ediyor. Sağlıklı Mutlu Huzurlu’nun yeni haftasında Kalp ve Damar Cerrahı Halit Yerebakan sağlığımız açısından altın değerinde bilgiler verecek. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu verdiği birbirinden kolay ve etkili kürler ile bitkilerin mucizevi yönlerini ekrana yansıtacak.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ruhumuzu arındıracak duaları ekranlara getirecek. Dinimiz hakkında ve yaşantımız hakkında önemli bilgiler verecek. Sağlıklı Mutlu Huzurlu’nun neşe kaynağı Şef Danilo Zanna mutfakta marifetini konuşturacak ve birbirinden güzel, lezzetli ve sağlıklı yemeklerin tarifini verecek. Sağlıklı Mutlu Huzurlu Nilüfer Bereket’in sunumu ile 28 Mart Pazartesi günü 13.40’ta Atv ekranlarında olacak.

saglikli-mutlu-huzurlu-28-mart-full-izle

Sağlıklı Mutlu Huzurlu’nun yayınlanan son bölümünde Kalp ve Damar Cerrahı Halit Yerebakan, temizlik yaparken sıkça kullandığımız deterjanların ve sıvı sabunların tehlikesini anlattı. Bu konuda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Peygamber Efendimiz’in dış görünüşü hakkında merak edilenlere yanıt verdi. Ayrıca programa bağlanan izleyicilerin sorularını yanıtladı.

Fizyoterapist Bilal Ermiş eklem ağrılarını gidermek için önemli bir bitki kürü tarifini izleyenler ile paylaştı. Ayrıca migren hastalığı olanların ağrılarını geçirmek için kullanabilecekleri bir kür tarifi verdi. Hemen her yaşta insanların problemi olan Sinüzit için özel bir kür tarifini de yine izleyenler ile paylaştı. Şef Danilo mutfakta marifetlerini gösterdi ve hem kolay hem de lezzetli olan Makarna Dolması’nın yapılışını gösterdi.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu ATV Canlı izle

sağlıklı mutlu huzurlu sağlıklı mutlu huzurlu 28 mart sağlıklı mutlu huzurlu 28 mart konukları sağlıklı mutlu huzurlu son bölüm izle 28 mart
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları