Sağlıklı Mutlu Huzurlu 25 Mart Cuma Canlı izle ATV Yeni Bölüm Konuk İbrahim Saraçoğlu

Nilüfer Bereket’in güzel sunumu, İbrahim Saraçoğlu, Nihat Hatipoğlu gibi Türkiye’nin sağlık ve ruhsal huzur konularında bir numaralı uzmanlarının bilgilerini paylaşmasıyla Sağlıklı Mutlu Huzurlu halkın dertlerine derman olmayı sürdürüyor. Programın yeni bölümünde Saraçoğlu kürleriyle sizlere yardımcı olacak. Bölümü canlı izleyebileceğiniz haberimizden detayları öğrenebilirsiniz.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu 25 Mart Cuma Canlı izle ATV Yeni Bölüm Konuk İbrahim Saraçoğlu

Sağlıklı Mutlu Huzurlu haftanın son gününde ekranlara gelmeye devam ediyor. 25 Mart Cuma günü Sağlıklı Mutlu Huzurlu’ya Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk olacak. İbrahim Saraçoğlu birbirinden etkili ve şifalı bitki kürü tariflerini izleyenler ile paylaşacak. Danilo Zanna yine mutfakta marifetlerini konuşturacak ve izleyenler ile güzel bir yemek tarifi paylaşacak. Sağlıklı Mutlu Huzurlu hepsi ve daha fazlası ile 25 Mart Cuma günü 13.40’ta Atv ekranlarında olacak.

saglikli-mutlu-huzurlu-25-mart-ibrahim-saracoglu

Sağlıklı Mutlu Huzurlu’nun 24 Mart Perşembe günü ekranlara gelen bölümünde Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu programın konuğu oldu. Nihat Hatipoğlu her sıkıntıya karşı etkili olan 7 Ayet’i ve hangi durumlarda okunması gerektiğini anlattı. Daha sonra programa bağlanan izleyicilerin sorularını yanıtladı.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu’da Perşembe günü ele alınan konular arasında diş sağlığı vardı. Uzman doktorlar tarafından diş sağlığı nasıl korunur ve diş bakımı nasıl yapılmalıdır izleyiciler ile paylaşıldı. Ayrıca son dönemlerde insanların sıklıkla kullandığı implant konusuna da değinildi. İmplant’ın hangi durumlarda yapılmadığı kimlerin implant yöntemi ile dişlerini yaptıramadığı açıklandı. İmplant işlemi sırasında ne kadar acı duyulduğu ve işlemin ne kadar sürdüğü konuşuldu.

Nilüfer Bereket’in sunuculuğunu yaptığı ve Atv ekranlarının ilgi ile takip edilen gündüz kuşağı programı Sağlıklı Mutlu Huzurlu hafta içi her gün birbirinden farklı konuları ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sağlıklı Mutlu Huzurlu her biri alanında uzman doktorları ile sağlıklı yaşamın sırrını paylaşıyor.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu 25 Mart ATV canlı izle

sağlıklı mutlu huzurlu 25 mart izle sağlıklı mutlu huzurlu son bölüm izle 25 mart sağlıklı mutlu huzurlu ibrahim saraçoğlu sağlıklı huzurlu saraçoğlu kürleri 25 mart
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları