Sağlıklı Mutlu Huzurlu 21 Mart Pazartesi izle ATV Yeni Bölüm

ATV ekranlarının sevilerek izlenen sağlık programı Sağlıklı Mutlu Huzurlu halkı bilgilendirmeye devam ediyor. Türkiye'nin konusunda üstün başarıya sahip uzmanlarının halka tavsiyeler verdiği program Sağlıklı Mutlu Huzurlu yeni bölümüyle yarın ekranlarda olacak. Haberimizden detayları öğrenebilir, programı canlı izleyebilirsiniz.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu 21 Mart Pazartesi izle ATV Yeni Bölüm

Nilüfer Bereket’in sunduğu Sağlıklı Mutlu Huzurlu alanında uzman doktorları ile sağlıklı bir yaşamın sırrını Atv ekranlarında paylaşmaya devam ediyor. Sağlıklı Mutlu Huzurlu’nun yayınlanan son bölümünde yine uzman doktorlar programın konuğu oldu. Kalp ve Damar Cerrahı Halit Yerebakan insanların önemli rahatsızlıklarından biri olan kansızlığın sebeplerini anlattı. Kansızlık için tüketilmesi gereken besinleri ve bu besinlerin diğer faydalarından söz etti.

Akupunktur ve Fitoterapi uzmanı Dr. Ümit Aktaş bayanların önemli sorunlarından biri olan adet düzensizliğini geçirici bitkisel çay tarifi verdi. Doğal ağrı kesici krem nasıl yapılır ve ağrı kesici krem yapmanın yolları nelerdir tek tek anlattı. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu peygamber efendimizin kadınlara verdiği önemi anlattı. Eşlerin birbirlerine karşı görevleri nelerdir anlattı. Telefon bağlantısı ile merak edilenleri cevapladı. 

saglikli-mutlu-huzurlu-21-mart-full-izle

Sağlıklı Mutlu Huzurlu’da geçtiğimiz hafta soysal medyada çok konuşulan Hollandalı taraftarların mültecilere karşı yaptıkları insanlık dışı davranışlarda konuşuldu. PSV taraftarlarının mültecilere para atarak eğlendikleri görüntüler Atv ekranlarında bir kez daha gösterildi. 

Danilo Zanna ile yine güzel bir yemek yapıldı. Danilo bu kez Sağlıklı Mutlu Huzurlu izleyicilerine Sebze Köftesi tarifi verdi. Danilo neşeli halleri ve güzel sohbeti ile programa renk kattı. Sağlıklı Mutlu Huzurlu 21 Mart Pazartesi günü birbirinden önemli konuları, uzman doktorların tavsiyeleri ile 13.40’ta Atv ekranlarında olacak. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat istiyorsanız bu programı kaçırmayın.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu Atv Canlı izle

sağlıklı mutlu huzurlu 21 mart konukları sağlıklı mutlu huzurlu 21 mart full izle sağlıklı mutlu huzurlu 21 mart konukları sağlıklı mutlu huzurlu soru sor
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları