Sağlıklı Mutlu Huzurlu 18 Mart izle ATV Yeni Bölüm İbrahim Saraçoğlu Konuk

Sağlıklı Mutlu Huzurlu’nun 18 Mart Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümünde verdiği bitki kürleri ile tanıdığımız Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk olacak. İbrahim Saraçoğlu sağlığımız açısından oldukça önemli konulara değinecek. Yeni bölümde neler yaşanacak haberimizden canlı izleyebilir, detaylara ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu 18 Mart izle ATV Yeni Bölüm İbrahim Saraçoğlu Konuk

Sağlıklı Mutlu Huzurlu’nun 17 Mart Perşembe günü yayınlanan bölümünde Kalp ve Damar Cerrahi Halit Yerebakan cep telefonu kullanımı ile ilgili önemli bilgiler verdi. Cep telefonunun hayatımızı ve sağlığımızı nasıl etkilediğini anlattı. Cep telefonu ile konuşurken kulaklık kullanılmasının önemini vurguladı.

Prof. Dr. Nezih Oktar ise teknolojik aletlerin beynimizi nasıl etkilediğini anlattı. Cep telefonu kullanımı ile ilgili bilgiler verildi. Çocukların cep telefonu kullanımı ile ilgili önemli noktalara değindi. Prof. Dr. Nezih Oktar cep telefonu kullanırken dikkat etmemiz gereken noktaları vurguladı.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu merak edilen sorulara cevap vermek için programa konuk oldu. Nihat Hatipoğlu canlı yayına bağlanan insanların sorularını yanıtladı. Duaların gücünü vurguladı. Hangi surenin ne için okunması gerektiğini anlattı.

saglikli-mutlu-huzurlu-18-mart-izle

Atv ekranlarının keyifli programlarından biri olan Elin Oğlu’ndan tanıdığımız Danilo Zanna yine güzel bir yemek tarifi verdi. Sağlıklı Mutlu Huzurlu’da Danilo Yoğurt Marineli Sote Tavuk yemeğinin nasıl yapıldığını anlattı. Danilo ile nilüfer Bereket arasında geçen sohbetler keyifli anların yaşanmasına sebep oldu.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu 18 Mart Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümünde verdiği bitki kürleri ile tanıdığımız Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk olacak. İbrahim Saraçoğlu sağlığımız açısından oldukça önemli konulara değinecek. Birbirinden şifalı ve faydalı bitki kürlerinin tarifini verecek. Sağlıklı Mutlu Huzurlu Nilüfer Bereket’in sunumu ile 18 Mart Cuma günü 13.40’da Atv ekranlarında olacak.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu ATV Canlı izle

sağlıklı mutlu huzurlu ibrahim saraçoğlu sağlıklı mutlu huzurlu 18 mart full izle sağlıklı mutlu huzurlu son bölüm 18 mart sağlıklı mutlu huzurlu
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları