Poyraz Karayel 35. Bölüm izle Özeti 16 Aralık

Poyraz Karayel 35. son yeni bölümünde işler iyice karışıyor, Poyraz'ın bir anda Sadrettin vurması herkes tarafından şok etkisi yaratmış olup vurması herkesi şaşırtmıştır. 16 aralık Çarşamba günü Kanal D'de başlayacak diziyi kaçırmayın.

Poyraz Karayel 35. Bölüm izle Özeti 16 Aralık

Poyraz Karayel 35. Bölüm izle Özeti

Vurulmasından sonra Sadrettin, Ayşegül’ün çalıştığı hastaneye götürülür ve orada tedavi altına alınır. Ancak Poyrazı zor günler beklemektedir. Poyraz’ın kurşunu içinde olan Sadrettin onun oradan habersiz bir şekilde çıkarılması gerekmekte olup ancak bu çok zor durum haline gelmektedir. Poyraz bu durumdan kurtarmak için emniyet müdür gibi bir çok kişi araya girmiş olup bu durumdan çıkması için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Poyraz-Karayel-35.-Bolum-izle-16-Aralik

Poyraz Karayel 10. bölüm 16 Aralık, Bahri artık Ayşegül ve Poyraz arasında olan ilişkileri bir ad konmasını yani evlenmelerini istemektedir. Ancak Bahri’nin bu kadar hızlı bir şekilde böyle bir karar vermesi herkesi şaşırtmakta olup Poyraz bu işin içinde bir iş olduğunu anlamaktadır. Ayşegül babası ile bu konuyu konuşmak için gittiğinde ise aslında olan bütün gerçekler gün yüzüne çıkar. İsmail Karayel’in aslında Adil Topal olduğunu öğrenen Ayşegül tamamen yıkılmakta olup ne yapacağını bilmemektedir. Bunu öğrenen Ayşegül ise hemen Poyraz ile konuşur aralarında çok büyük kavga ederler. Kavga sonunda Ayşegül için artık bir seçim yapma zamanıdır. Ayşegül artık babası yada Poyraz ile arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Bu onun için çok zor bir durum olurken Poyraz ise boş durmamakta olup Sadettinlerin de hareket geçmesi ile birlikte yarım kalan işini tamamlamak istemektedir. Bu arada hastaneden taburcu olan Begüm ise Poyraz’ı sıkıştırmakta olup onun için zor durum olacaktır.

Poyraz-Karayel

Çarşamba günü Kanal D'de saat 20:00'de.

Poyraz Karayel 6 Aralık Tek Parça İzle 10. Bölüm

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/bolumler 

poyraz karayel 35. bölüm özeti poyraz karayel 16 aralık çarşamba izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları