Paramparça Dizisinde Yaprak Dökümü Yaşanıyor

Geçen seneden beri en çok reyting alan dizilerden biri olan Paramparça dizisinde oyuncular arasında problem olduğu ve bu yüzden de Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılmak istediği duyuldu.

Paramparça Dizisinde Yaprak Dökümü Yaşanıyor

Çeşitli medya kuruluşlarının yaptığı haberlere göre Paramparça dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Nurgül Yeşilçay diziden ayrılmak istiyor. Dizinin yapımcılarıyla konuşan ve ben oynamak istemiyorum beni öldürün diziden çıkacağım dediği öğrenilen Yeşilçay’ın diziden ayrılmak isteme sebebinin ise diğer başrol oyuncusu Erkan Petekkaya olduğu söyleniyor. Erkan Petekkaya ile sürekli sorun yaşayan Nurgül Yeşilçay’ın en son öpüşme sahnesi konusunda tartıştığı biliniyor. Petekkaya çekilmesi gereken öpüşme sahnelerini oynamak istemezken, Yeşilçay’ın bu sahne iş için de olsa çekilmesi lazım şeklinde tepki verdi. Bu tepki üzerine Petekkaya ‘amma da öpüşme meraklısı çıktın’ dediğinde tartışma yaşanmıştı. Bu nedenle artık ikili birbiriyle hiç iyi geçinemiyor. Bu geçimsizlik yüzünden huzursuz olan Yaşilçay dizinin yapımcısı Endemol’e diziden ayrılmak istediğini söylese de yapımcı şirketin bu isteğe ne cevap verdiği bilinmiyor.

Yapım şirketiyle görüşmesinde beni filmde öldürün diyen Yeşilçay’ın anlaşmasının 55 bölüm olmasına rağmen dizinin henüz 44 bölüm yayınlanmış olması nedeniyle yapım şirketinin buna izin verip vermeyeceği bilinmezken, eğer Yeşilçay’ın diziden ayrılmasına onay verirse ünlü oyuncunun 6-7 bölüm sonra diziden ayrılacağı konuşuluyor. Nurgül Yeşilçay’dan sonra hikayenin ne yönde gelişeceği ise büyük merak konusu. 

nurgül yeşilçay paramparça nurgül yeşilçay nurgül yeşilçay erkan petekkaya öpüşme tartışması nurgül yeşilçay paramparçadan ayrılıyor
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları