Paramparça 48. Bölüm izle 11 Ocak Pazartesi Günü Yayınlanıyor

Bir hafta ara veren veren dizi Paramparça 48. bölüm izle 11 Ocak Pazartesi günü Star TV kanalında kendi saatinde devam edecek.

Paramparça 48. Bölüm izle 11 Ocak Pazartesi Günü Yayınlanıyor

Paramparça yeni bölüm yine süpriz gelişmelerle karşımıza geliyor, Cihan, Dilara'ya çok büyük hata yaptın ama kararın ne olursa olsun her zaman yanındayım diyor. Geçmişte alacak verecek hesabı olan ve yeni cezaevinden çıkan eski bir müvekkili ile başı derde giren Candan'a adam silah çekerek kafasına dayıyor. Yeni planları olan Candan yeni oyunlarına başlıyor, ilk işi Cihan'ın avukatına yakınlaşmak olacak.

paramparca-48-bolum-11-ocak

paramparca-11-ocak-izle

paramparca-yeni-bolum

Paramparça 45. Bölüm özeti

Ozan sürpriz bir ziyaret yaparak Dilara ile Harun arasında olan ilişkiyi görmüş ve görmesi ile birlikte büyük bir şok yaşamıştır. Harun onları ansızın ziyaret etmesinin aslında Candan'ın bir oyunu olduğunu düşünmektedir. Ayrıca Dilara'nın Harun'dan hamile olduğunu öğrenmesi ise ona ikinci büyük bir şoku yaşatır ve her şey iyice karışır ve işin içinden çıkılmaz hale gelir.

Cansu ile Deniz zor bir dönem beklerken aslında bunun arkasında ise Rahmi Bey ile Deniz'in annesi Nergis ile olmadık bir anda karşılaşırlar. İkili tarafından çok eskiden kalma gizemli kimsenin bilmediği bir tanışıklık olması çifti daha zora sokmakta ve sorunlar ile günler geçireceklerin şimdiden habercisi olmuştur.

Ozan farkında olmadan kendini tam olarak belanın içinde bulmuştur. Sokakta tanıştığı bir kız ile gezerken yardım etmek isterken kendini bir anda kurşun yağmurun ortasında bulur. Kurşun yağmurunun ortasında kalan Ozan vurulur ve hemen hastaneye kaldırılır. Cihan ve Dilara ozan vurulduğunu duyunca büyük bir şok geçirir ve üzüntüden yıkılırlar. Ozan'ın durumu ise epey kritiktir ve komada zor zamanlar onu ve arkadaşlarını beklemektedir.

Şirketin yönetimini alan Cihan çok önemli bir ortaklığa imza atar. Bu şirket için inanılmaz bir başarıdır. Bu başarıyı duyan Harun ise deliye döner ve elinde bulunan bütün kozları oynamaya karar vererek Cihan'ı başarısız olmaya zorlar. Harun her ne kadar elinde bütün kozları ile Cihan saldırsa bile başaramaz ve bu sefer kozlarını Dilara'ya karşı oynamaya başlar.

Paramparça 48. Bölüm Full izle 11 Ocak

http://www.startv.com.tr/dizi/paramparca/bolumler/sayfa/1

paramparça 48. bölüm izle paramparça 48. bölüm full izle paramparça 11 ocak tek parça izle paramparça 48. bölüm ne zaman
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
nazlı     0000-00-00 Nurgül yeşilçay paramparça dizisinden ayrılırsa izlemem söyleyim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları