O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş Yarışmacıya Benden Daha İyi Söylüyorsun Dedi 9 Ocak

Dün gece ekranlara gelen O Ses Türkiye 9 Ocak tarihli yayında 2. tura geçilmesi nedeniyle juri üyeleri ikişer üçer gruplara ayırdıkları takımındaki yarışmacıları duello yaptırdı. Bu düellolardan galip gelen isimler bir sonraki tura geçmeye hak kazanırken, elenen isimlerden bazıları diğer juri üyelerinin takımına geçti ya da yarışmadan ayrıldı. Ancak, bir isim vardı ki, Ebru Gündeş’e ‘benden iyi söylüyorsun’ dedirtmeyi başardı. Bu yarışmacı kim detaylar haberde…

O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş Yarışmacıya Benden Daha İyi Söylüyorsun Dedi 9 Ocak

Düello için iki ya da üçlü gruplar halinde sahneye çıkan ve performanslarını sergileyen yarışmacılar dün 2. tura geçmiş olmanın ve bir tur daha ilerleme isteğinin vermiş olduğu stresle oldukça heyecanlıydı. Bazı isimler heyecandan kendilerini gösteremezken, bazıları tüm jurinin ve seyircinin takdirini kazanacak kadar iyi performanslar sergiledi. O Ses Türkiye sahnesini sallayan bir performans da Ozan Olgun’a aitti. Ozan, Ebru Gündeş’in seslendirdiği ‘Ben Seçilmem Seçerim’ parçasını söyleyerek büyük bir beğeni kazanmayı başardı. Öyle ki, Ebru Gündeş dahi parçayı ve performansı o kadar beğendi ki, ‘benden daha iyi söylüyorsun’ dedi.

o-ses-turkiye-ozan-olgun-performansi

O Ses Türkiye Ozan Olgun, sahne aldıktan sonra sahnede Ebru Gündeş’in karşısına çıktı. Gündeş yarışmacıyla ilgili hayranlığını saklayamayarak düşüncelerini ‘Ozancım ilk defa bir erkekten dinliyorum bu şarkıyı. Çok farklı geldi. Bir de o ne o öyle aşağılara eğildik, sonra tekrar çıktık yukarılara. Çok güzel yorum kattın. Nasıl güzel yorum kattın, benden güzel söyledin. Yani helal olsun. Hepimizin şarkılarını söylerken siz kendi yorumunuzu katarak uçurun, biz çok mutlu oluyoruz. Çok zordu, çok hoştu, çok güzel söyleyerek üstesinden geldin. Tebrik ediyorum’ şeklinde ifade etti.

o-ses-turkiye-ozan-olgun-zeynep-elcin-aydin-duellosu

Gündeş’ten çok güzel yorumlar alan ve beğenilen Ozan Hadise’nin takımındaydı. Ozan’la birlikte eşlenen diğer yarışmacı Zeynep Elçin Aydın ise ‘Mevsimsizim’ şarkısını seslendirdi. Hadise yaptığı değerlendirme sonucunda Zeynep’le yoluna devam etmeyi tercih edince Ozan boşa çıktı. Yarışmadan elenen Ozan’ın performansını Gündeş’in beğenmesi ona sadece beğenilme anlamında bir fayda sağlamış oldu. 

o ses türkiye 9 ocak 2. tur izle o ses türkiye ozan olgun o ses türkiye ebru gündeş hangi yarışmacıya benden iyi söylüyorsun dedi o ses türkiye ozan ebru gündeşin şarkısını seslendirdi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Ozan Olgun     0000-00-00 Teşekkürler :)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları