O Ses Türkiye 46. Bölüm 10 Ocak İkinci Tur Devam Ediyor Kimler Üst Tura Çıkacak

Sunuculuğunu ve aynı zamanda da yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz, Hakan ve Athena grubunun sevilen Gökhan Özoğuz ikiz kardeşlerin yer aldığı O Ses Türkiye yeni bölümleri ile kaldığı yerden devam ediyor. O Ses Türkiye’nin yeni bölümü 10 Ocak Pazar akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

O Ses Türkiye 46. Bölüm 10 Ocak İkinci Tur Devam Ediyor Kimler Üst Tura Çıkacak

O Ses Türkiye’de takımlar oluştu. Artık jüri üyeleri yarışmacıları kendi takımlarına almak için değil, yarışmacılar takımlarda kalmak ve O Ses Türkiye sahnesinde kalabilmek için mücadele edecek. O Ses Türkiye’de 2. tur heyecanı başlıyor.

O Ses Türkiye’de düellolar başladı!

Birbirinden güçlü sesleri takımlarına dahil eden jüri üyeleri artık şampiyon olmak için yarışacak. Birçok ses arasından sıyrılıp takımlarda yer almayı başaran yarışmacılar artık final yolunda birbirlerini elemeye ve O Ses Türkiye sahnesinde kalabilme anlamında yarışmaya devam etmek için yarışacaklar. “O Ses Türkiye’de yoluma… ile devam ediyorum” jürilerin verdikleri en zor kararların başlangıç cümlesi olacak.

o-ses-turkiye-ikinci-tur-devam-ediyor

Hadise’nin O Ses Türkiye’de bu zamana kadar şampiyon olamaması jüri üyeleri ve Acun Ilıcalı arasında alay konusu olmaya devam ediyor. Bakalım takımındaki güçlü sesler bu sene Hadise’yi şampiyon yapmayı başarabilecek mi? Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu, Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri üyeliği yaptığı izleyiciye eğlenceli dakikalar yaşatan O Ses Türkiye 2. tur heyecanı ile Cumartesi, Pazar ve Salı günleri TV8’de yayınlanmaya devam ediyor.

O Ses Türkiye 2. Tur’un İlk Gününün Ardından Gruplar

Dün gece ekranlara gelen O Ses Türkiye 45. bölüm 9 Ocak tarihli yayında ilk eşleşmeler sahneye çıkarak performanslarını sergiledi ve gecenin sonunda her bir juri üyesinin yarışmaya devam edeceği isimler belirlendi. İkinci turun ilk gününde her bir juri üyesi 6 kişilik grup oluşturdu ve bu oluşturduğu 6 kişilik gruptan da ikişerli alt gruplar oluşturarak bu ikililerin düello yapması sağlandı. İşte ilk günün sonunda 6’şar kişilik gruplardan hangi isimler elendi, hangi isimler üst tura çıktı;

o-ses-turkiye-46-bolum-10-ocak

Ebru Gündeş’in Takımından Üst Tura Çıkanlar: Ercan Tok, Ali Kösem, Kemal Mert, İlker Karataş, Ceren Gürsoy

Hadise’nin Takımından Üst Tura Çıkanlar: Büşra Alnıtemiz, Didem Delen, Tuğba Akyol, Sibel Karabaş

Gökhan ve Hakanın Takımından Üst Tura Çıkanlar: Semih Bilgi, Hasan Murat Bayrak

Yayın sırasında yeni bölüm yani O Ses Türkiye 46. bölüm 10 ocak izlemek için tıklayın.

o ses türkiye 46. bölüm full izle o ses türkiye 10 ocak full izle o ses türkiye yeni bölüm izle 10 ocak o ses türkiye ikinci tur 46. bölüm 10 ocak izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları