Müge Anlı Tatlı Sert izle Mehmet Avcı Cinayeti 30 Aralık

Kaliteli yayıncılığı ile bugüne kadar birçok dosyayı aydınlatan Müge Anlı, bu kez bir cinayetin izini sürüyor. Kayseri’de işlenen Mehmet Avcı faili meçhul bir cinayeti aydınlatmak için araştırmalara başlayan Müge Anlı, ilginç gelişmelere ulaştı. Müge Anlı 30 Aralık Çarşamba neler yaşandı? detaylar haberimizde.

Müge Anlı Tatlı Sert izle Mehmet Avcı Cinayeti 30 Aralık

Müge Anlı Mehmet Avcı Cinayeti

Kayseri’de ölü olarak bulunan Mehmet Avcı’yı kimin öldürdüğü henüz bilinmiyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Mehmet Avcı’nın kardeşi ve annesi, katilin bulunmasını istedi. Müge Anlı Mehmet Avcı cinayeti ile ilgili gördü tanığı bulamadı. Mehmet Avcı’nın yakın arkadaşı olan Uğur’un yaptığı açıklamaların üzerine giden usta sunucu, cinayeti Mehmet Avcı’nın arkadaşı Hakan’ın işlemiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Uğur, Hakan’ın daha önce Mehmet Avcı’nın kafasına silah dayadığını, Hakan’ın eşinin Mehmet Avcı ile kendisini aldattığını düşündüğünü ve Hakan’ın kendisinden daha önce Mehmet Avcı’yı boş bir yere getirmesini istediğini söyledi.

muge-anli-tatli-sert-30-aralik-mehmet-avci-cinayeti

Kayseri Ankara karayolunda yol kenarında gömülmek üzere bulunan cesedin Mehmet Avcı’ya ait olduğu belirlenmişti. Kafası taşla ezilen, sırtından vurulan, işkence ile öldürülen Mehmet Avcı’nın bulunmasının ardından arkadaşı Hakan kayıplara karışmıştı. Madde bağımlısı olduğu anlaşılan Hakan, hayal ile gerçeği ayırt edemiyor ve eşi ile Mehmet Avcı arasında bir ilişki olduğunu düşünüyordu.

Mehmet Avcı’nın ölümünün ardından eşini arayan Hakan, “sıra sana geldi, O’nun kafasını taşla ezdim sıra sende, senide babanı da öldüreceğim” tehditlerinde bulunmuş. Mehmet Avcı’yı kim öldürdü? Sorusu henüz cevap bulmamışken, şüpheler Hakan üzerinde yoğunlaşıyor. 

Müge Anlı Tatlı Sert 30 Aralık Tek Parça Full izle

http://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum

müge anlı 30 aralık izle müge anlı cinayet haberi müge anlı mehmet avcı müge anlı tatlı sert 30 aralık mehmet avcı cinayeti mehmet avcıyı kim öldürdü
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
omer     0000-00-00 Katili bulun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları