Müge Anlı Mehmet Avcı Cinayeti Yeni Gelişmeler 31 Aralık

Kayseri’de ölü olarak bulunan Mehmet Avcı cinayeti ile ilgili yeni gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. Mehmet Avcı’nın ölümü ile ilgili araştırmalarına devam eden Müge Anlı, yeni gelişmelere ulaştı. Mehmet Avcı cinayeti ile ilgili en büyük şüpheli olarak görünen Hakan, henüz ortaya çıkmadı. Ancak Hakan üzerindeki şüpheler her geçen dakika artıyor.

Müge Anlı Mehmet Avcı Cinayeti Yeni Gelişmeler 31 Aralık

Müge Anlı Mehmet Avcı Cinayeti

Kayseri’de ölü olarak bulunan Mehmet Avcı cinayeti ile ilgili yeni gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. Mehmet Avcı’nın ölümü ile ilgili araştırmalarına devam eden Müge Anlı, yeni gelişmelere ulaştı.
Mehmet Avcı cinayeti ile ilgili en büyük şüpheli olarak görünen Hakan, henüz ortaya çıkmadı. Ancak Hakan üzerindeki şüpheler her geçen dakika artıyor.

Canlı yayına telefon ile bağlanan Hakan’ın yakın arkadaşı, Mehmet Avcı’yı Hakan’ın öldürmediğini söyledi.  Hakan ile görüştüğünü, Hakan’a Mehmet Avcı cinayetini sorduğunu söyleyen telefondaki isim, Hakan’dan beni bu cinayetle ilgili kimse aramadı, şüphelisin demedi, ifade vermeye de çağırmadı şeklinde cevap aldığını iletti.

muge-anli-tatli-sert-mehmet-avci-cinayeti

Uğur; Hakan Beni de Öldürecekti?
Hakan’ın yakın arkadaşlarından biri olan Uğur, Hakan’ın kendisini de öldürme teşebbüsünde bulunduğunu söyledi. Uğur ve ailesinin evine gece gizlice giren Hakan, birkaç kıyafet ve ayakkabıları alarak evden geri çıkmış. Sabah Uğur’u arayıp yaptıklarını anlatan Hakan, Uğur’a sana kıyamadım o nedenle seni öldürmedim demiş.

Hakan’ın Eşi Koruma Altında
Müge Anlı Mehmet Avcı cinayeti
ile ilgili araştırmaları yürüttüğü sırada ortaya farklı bir konu daha çıkmıştı. Hakan’ın eşi Ayfer, Hakan beni ve ailemi tehdit ediyor, bizi öldürecek, bizi kurtarın demişti. Ayfer bugün Kayseri’de ki ailesinin yanına gönderildi ve gerekli koruma ekiplerinin gözetimi altına alındı.

Hakan’ın Arkadaşlarından İtiraf
Mehmet Avcı cinayeti
ile ilgili araştırmalara devam eden Müge Anlı ve ekibi Hakan’ın arkadaşlarına ulaştı. Hakan’ın arkadaşlarının yaptığı açıklamalar ise herkesin kanını donduracak cinstendi. Hakan’ın kayınpederini ve kayınçosunu öldürmek için kendileri ile görüştüğünü, kendilerine para teklifi ettiğini söyleyen Hakan’ın arkadaşları para konusunda anlaşamadıklarını dile getirdi… 

müge anlı mehmet avcı cinayeti mehmet avcı cinayeti son durum müge anlı cinayet mehmet avcı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları