Müge Anlı İle Tatlı Sert 4 Ocak Pazartesi izle 1539. Bölüm 2016

Yıllardır devam eden kayıp insanları ve faili meçhul cinayetleri aydınlatan program, hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Müge Anlı ile Tatlı Set programında 4 Ocak Pazartesi günü neler yaşandı? Son bölümde 70 yaşındaki Mehmet Demirkaya Müge Anlı sayesinde bulunmuştu. Mehmet Avcı Cinayeti aydınlanacakmı? Hasret'in katili kim ve bulundumu? Müge Anlı İle Tatlı Sert yeni bölümde soruların cevabını almaya çalışacağız.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 4 Ocak Pazartesi izle 1539. Bölüm 2016

29 Aralık özeti

Bilindiği gibi yıllar evvel Hollanda’ya çalışmaya giden Ali Bey, orada bir evlilik yapar ve kızı Christal doğar. Ali beyin başka bir kadınla ilişkisini öğrenen Hollandalı eşi ise Ali Beyi terk eder. Ali Beyde Türkiye’ye kesin dönüş yapar. Hollanda’dan eşiyle beraber gelen ve 39 yıldır görmediği babası Ali Bey ile kardeşlerini arayan Christel’in babasının iki sene önce öldüğünü öğrendi. Fakat kız kardeşleriyle buluşup 39 yıllık hasreti bitirmiş oldu.

Sırtından vurulup, başı ezilen ve evine uzak bir mesafede cesedi bulunan Mehmet Avcı cinayeti ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşandı. Mehmet Avcı cinayeti ile bilgisi olduğu iddia edilen tanıklar stüdyoya geldi. Cinayetin işlenebilme sebeplerini, Mehmet Avcı ile ölmeden neleri konuştuklarını anlattılar.

Programın son konuğu ise 14 yıl evvel Türkiye’ye gelen ve bir daha haber alınamayan Nadea Marari’nin annesi oldu. Kızını bulmak için Müge Anlı’ya başvuran anne kızının bulunması için Müge Anlı’dan yardım ister. Müge Anlı’nın ekibi gelen ihbarlar üzerine iki yerde araştırma yapar. Fakat yapılan araştırmalar sonrası ihbar edilen kişilerin alınamayan Nadea Marari olmadığı anlaşılır. Ayrıca Müge Anlı’ya Antalya Emniyet Müdürlüğünün kayıp kız için her desteği vereceği iletildi.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 4 Ocak 2016 Full izle

http://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum

 

müge anlı ile tatlı sert müge anlı ile tatlı sert son bölüm izle müge anlı ile tatlı sert 4 ocak izle müge anlı ile tatlı sert 4 ocak 2016 pazartesi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları