Müge Anlı İle Tatlı Sert 4 Ocak izle Hasret Cinayeti Ne Oldu? Gelişmeler

Uzun yıllardır ekranlarda olan ve faili meçhul cinayetleri aydınlatan, kayıpları sistemli çalışmaları sayesinde bulan ve görüşmeyen kişileri buluşturan Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli gündüz kuşağı programı kaldığı yerden yeni bölümleriyle devam ediyor. Programın yeni bölümünde neler yaşandı, Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ocak izlemek ve şu an gündemde olan Hasret cinayetinde son gelişmeler merak edenler detayları haberimizde bulabilir.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 4 Ocak izle Hasret Cinayeti Ne Oldu? Gelişmeler

ATV ekranlarının yıllardır ilgi ile izlenen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ocak izle isimli yeni bölümüyle yine aynı yayın saatinde ekranlara gelecek. Müge Anlı ekibiyle birlikte faili meçhul cinayetleri aydınlatmak, kayıpları bulmak ve görüşmeyen aile bireylerini buluşturmak için delil toplamaya devam edecek. Bu dönemin gündemi olan Hasret cinayetinde son gelişmelerin tekrar konu edileceği bölümde yine kayıplar aranacak ve yeni olaylar da masaya yatırılacak. Bakalım bu yönde gelişmeler nasıl olacak. 

2015 Yılının Son Günü 31 Aralık Günü Yaşananlar, Geniş Özeti

2015 yılının son Müge Anlı ile Tatlı Sert programında neler yaşandı? İşte yılın son Müge Anlı ile Tatlı Sert’in geniş özeti:

Programının açılışında Müge Anlı’nın Türkiye’nin çeşitli okullarına yaptığı kitap, kırtasiye yardım paketleri tanıtıldı ve okullara gönderilmek üzere yola çıkarıldı. 70 yaşında ki Alzheimer hastası olan Mehmet Demirkaya, 5 gün önce tedavi olduğu hastaneden kaçtığı ve bir daha haber alınamaması üzerine ailesi yardım için Müge Anlı’ya başvurur. Kayıp şahıs gördüklerini ifade edenler telefonla yayına bağlandı. Görenler Şişli’de bir hastanede görüldüğü söylendi. Müge Anlı’nın ekibi aileyi de alarak yola çıkarlar ama kayıp Mehmet Beyin izine rastlanamadı.

muge-anli-ile-tatli-sert-yeni-bolum

Programın ikinci konusu içe kayıp çocuk davasıydı.8 yaşındaki Bayram Erol ile 5 yaşında ki Dursun Kaan Taşçı isimli çocuklar Tokat’ın Reşadiye ilçesinde kaybolması üzerine aileleri Müge Anlı’ya başvurur. Küçük çocukların bulunması için polis, jandarma ve afat ekibi arama çalışması başlattı.

Program daha önce kayıp kızları için başvuran Kımma ailesi ile devam etti. 4ay evvel kaybolan 15 yaşında ki Hasret’in ailesi kızlarının bulunması için yardım istemişlerdi. Jandarmanın su kanalında bulunan cesedin kayıp kıza ait olabileceği üzerine aile adli tıp merkezine kan vermişlerdi. Adli Tıp rapor sonrası cesedin kayıp kızın Hasret’e ait olduğu kesinleşti. Hasretin cesedinin bulunduğu yerde bir bıçak kılıfı bulunması üzerine şüpheler Hasret’i sevip ailesinden isteten fakat yaşının küçük olması nedeniyle ailesinin vermediği Tufan’dan şüphelendiklerini söylediler. Yayına katılan Aytekin ise olayla ilgisinin olmadığını belirtti. Müge Anlı, olayı araştıracağına dair aileye söz verdi.
Programın son konukları ise, 1995 yılında bir trafik kazasında ölen Kayserili Orhan’ın ailesi oldu. Orhan kaza yaptığı sırada yanında Hakan denilen bir kişi olduğunu ve Hakan’ın Orhan’ın öldüğünü kendilerine bildirmediklerini söyleyen aile, Orhan’ın kaza ile değil Hakan tarafından öldürülebileceği şüphesi üzerine Müge Anlı’ya konuk olurlar. Hakan denilen kişi de yine programda katilini arana Mehmet Avcı’nın öldürüldüğü gece yanında olan Hakan’dır. Hakan’ın her iki ölümde de ismini geçmesi üzerine Kayserili aile oğullarının Hakan tarafından öldürülebileceğini düşünüyor.

http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ocak izle olarak ekranlara gelecek olan yeni bölümü yayın sırasında buradan canlı izleyebilirsiniz. 

müge anlı ile tatlı sert 4 ocak izle müge anlı ile tatlı sert 4 ocak full izle müge anlı ile tatlı sert 4 ocak son gelişmeler müge anlı ile tatlı sert 4 ocak hasret cinayeti
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları