Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Mart Pazartesi ATV Canlı Yayın- Fatma Karaciğa Cinayeti Çözülecek Mi?

Müge Anlı İle Tatlı Sert olayların sır perdesini titizlikle aralamaya, cinayetleri kusursuzca aydınlatmaya ve kayıp isimleri emniyetle işbirliği yaparak profesyonelce bulmaya yeni haftasında da devam ediyor. Geçen hafta ekranlara gelen ve sonuç için ilerlenmeye devam eden konuların dışında yeni haftada yeni konular da masaya yatırılacak. Kayıp Ali Artunç’un bulunmasının ardından neden kaybolduğu aydınlatılabilecek mi? Fatma Karaciğa cinayetinin failleri kim bulunacak mı? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Mart Pazartesi ATV Canlı Yayın- Fatma Karaciğa Cinayeti Çözülecek Mi?

Müge Anlı ve ekibi çalışmalarına bütün hızıyla devam ediyor. Gerçek ailesini bulmaları için Müge Anlı’ya başvuran Arzu sonunda yapılan DNA testinin sonuçlarını aldı. Arzu’nun Bilçen ailesinin mi yoksa Bölükmeşe ailesinin mi kızı olduğu canlı yayında Müge Anlı tarafından açıklandı. DNA testinin sonuçları geldiğinde bütün herkes merakla beklemeye başladı. Müge anlı, Arzu’nun Bilçe ailesinin kızı olduğunu açıkladı.

muge-anli-28-mart-fatma-karacigayi-kim-oldurdu

8 Mart’ta kaybolan ve bulunması için ailesinin Müge Anlı İle Tatlı Sert’e geldiği Ali Artuç hakkında sevindirici gelişmeler yaşandı. Canlı yayına bağlanan ve bir izleyici Ali Artuç’un bir fotoğrafını ve kimliğini programa gönderdi. Ardından Ali Artuç hakkında bilgiler verdi. Ali Artuç’un bulunması başta ailesi olmak üzere Müge Anlı’yı sevindirdi. Ali Artuç neden kaybolmuştu?

Fatma Karaciğa cinayetinin failleri hakkında yapılan araştırma devam ediyor. En son olarak baba Karaciğa’nın cinayet zanlısı olarak sadece oğlu Metin’den şüphelendiğini söylemesi üzerine Metin Karaciğa canlı yayına konuk olmuştu. Fatma Karaciğa kim tarafından neden öldürüldü? Cinayeti işleyen kişi, oğlu Metin Karaciğa mı?

muge-anli-fatma-karaciga-cinayeti-son-durum-28-mart

Müge Anlı’da cinayetler aydınlatılmaya, kayıplar bulunmaya, sevindirici olaylar yaşanmaya devam ediyor. Müge Anlı İle Tatlı Sert önemli gelişmelerin yaşanacağı yeni bölümü ile 28 Mart Pazartesi sabahı 10.00’da Atv ekranlarında olacak. Aşağıdaki canlı yayın linkine tıklayarak yeni bölümü tek parça olarak izleyebilirsiniz. Programla ilgili düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV Canlı izle

müge anlı ile tatlı sert 28 mart canlı izle müge anlı 28 mart full izle müge anlı fatma karaciğa cinayeti müge anlı fatma karaciğayı kim öldürdü 28 mart
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları