Müge Anlı Hasret Kımna Cinayeti Perde Arkası Hasret Kımna Kim?

Günlerdir konuşulan Hasret Kımna cinayeti Müge Anlı’nın da desteği ile çözüldü. Müge Anlı Hasret Kımna’nın ailesini bir süre önce programına konuk etmişti. Kızları Hasret Kımna’nın kayıp olduğunu düşünen ailesi kızlarını bulmak için programa katılmıştı.

Müge Anlı Hasret Kımna Cinayeti Perde Arkası Hasret Kımna Kim?

Günlerdir konuşulan Hasret Kımna cinayeti Müge Anlı’nın da desteği ile çözüldü.  Müge Anlı Hasret Kımna’nın ailesini bir süre önce programına konuk etmişti. Kızları Hasret Kımna’nın kayıp olduğunu düşünen ailesi kızlarını bulmak için programa katılmıştı.

Müge Anlı Hasret Kımna Nasıl Öldürüldü?
Balıkesir’de kanalizasyon borusunda cesedi bulunan Hasret Kımna cinayeti ile ilgili günlerdir süren sessizlik sonuçlandı. Önce bıçaklanarak sonra kanalizasyon borusuna atılan Hasret’in cesedi bir süre önce bulunmuştu. Cesedin üzerinde yapılan otopsi işlemlerinin ardından gelişmeler de ardı ardına gelmeye devam etti. Müge Anlı Hasret Kımna cinayeti ile ilgili birçok kişiyi programında ağırladı ve suçluyu aradı.

Müge Anlı Hasret Kımna’yı Kim Öldürdü?
Hasret Kımna
’nın kanalizasyon borusunda ölü bulunmasının ardından Hasret Kımna cinayeti ile ilgili araştırmalar da genişletildi. Hasret’in kaybolduğu gece eski nişanlısı ile telefon görüşmesi yapmış olması da zanlıyı ele veren farklı bir nokta oldu. Gözaltına alınan Tufan Ö. Sorgulanma sırasında cinayeti itiraf etti.

Hasret Kımna ile olay gecesi buluştuklarını söyleyen Tufan Ö. Bir süre muhabbet ettik. Sonrasında görüştüğü farklı kişilerde olduğunu öğrendim ve kendimi tutamadım bıçakladım dedi. Hasret Kımna cinayetini işleyen Tufan Ö. Hasret’i gömmeye çalıştığını ancak yer bulamayınca korkarak olay yerinden uzaklaştığını da ekledi.  Olaydan iki gün sonra farklı bir kişiyi kaçırarak evlenen Tufan Ö.’nün evinde yapılan aramalarda birde ruhsatsız tüfek ele geçirildi.

mühe anlı hasret kımna cinayeti müge anlı hasret olayı müge anlı hasret kim müge anlı hasret kımna kim öldürdü hasret kımna müge anlı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları