Müge Anlı Bir Mucizeyi Daha Gerçekleştirdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına annelerini bulmak için katılan Metehan ve Merve, 26 yıllık hasretin bitmesini istiyordu. Anneleri evden ayrıldığında Metehan 6 aylık Merve ise 2,5 yaşındaymış.

Müge Anlı Bir Mucizeyi Daha Gerçekleştirdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına annelerini bulmak için katılan Metehan ve Merve, 26 yıllık hasretin bitmesini istiyordu. Anneleri evden ayrıldığında Metehan 6 aylık Merve ise 2,5 yaşındaymış. Dedeleriyle büyüyen Metehan ve Merve

26 Yıllık Hasret Bitti
Sadece Metehan ve Merve annesine kavuşmadı. Anne Elif Şişman’da bir bakıma ailesine kavuştu. Çocuklarına kavuşmasının şokunu atlatmamış olan Elif Şişman, stüdyoya gelen kendi annesi ve kardeşlerini gördüğün de bir şok daha yaşadı. Çocuklarına ve ailesine kavuşan Elif Şişman, ben yeniden doğdum, şuan sanki bir hayal görüyorum dedi. Ortalıktan kaybolduktan sonra geri dönmek isteyen Elif Şişman’a sürekli yanlış bilgi verilmiş. Ailen ve çocukların seni istemiyor, seni öldürecekler, seni sildiler gibi bilgiler duyan Elif Şişman, geri dönmeye asla cesaret edememiş. Daha dün öldüğüm de beni kim gömecek diye düşünürken, bugün kocaman bir ailem var diyen Elif Şişman herkese duygu doldu anlar yaşattı.

Elif Şişman, tutunacak bir dal aradım, çok darbeler yedim, paraya hiç değer vermedim, çocukları görmediğim için sürekli başka çocuklara yardım ettim. Çocuklarım ve ailemin beni sildiğini düşünüyordum. Cesaretimi toplasam da bir türlü geri gidemedim, sürekli çocuklarımı düşündüm. Sürekli düşünme nedeniyle artık beynimde sorunlar oluştu cümleleriyle yaşadıklarını özetlemeye çalıştı. Aldığım ilaçlar nedeniyle geçmişimi çok fazla hatırlayamıyorum diyen Elif Şişman’ı tüm aile bireyleri bağrına bastı.

müge anlı metehan merve müge anlı elif şişman müge anlı merve annesi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları