Kısmetse Olur Yılbaşı Özel Programı Canlı izle 31 Aralık 64. Bölüm

Gelin ve damat adaylarının bir evde yaşayarak eşlerini bulmaya çalıştıkları yarışma programı Kısmetse Olur yılbaşında özel bir programla ekranlara gelecek. Bu özel bölümde neler yaşanacak merak edenler Kısmetse Olur yılbaşı özel programı canlı izle 31 Aralık yayınının detaylarını haberimizde bulabilir.

Kısmetse Olur Yılbaşı Özel Programı Canlı izle 31 Aralık 64. Bölüm

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur Yılbaşı özel bölümü ile seyirci karşısına çıkıyor. Yarışmacılarında yeni yıl heyecanı yaşadığı yarışmada, büyük yılbaşı partisi hazırlıkları tamamlandı. Gelin ve damat adaylarının bir arada katılacağı yeni yıl partisinin konuğu ise şarkıları ile adından sıkça söz ettiren ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı olacak. Muhteşem bir parti ile yeni yılı karşılayacak olsan Kısmetse Olur evinde, yaşanan diğer gelişmeler ise heyecanlı dakikalar yaşanmasına neden oldu.

Cansel ve Eser arasındaki ilişki evliliğe doğru gidiyor. Eser, Kısmetse Olur evinde yaptığı sürpriz evlilik teklifi ile herkesin dikkatini çekmişti. Cansel ve Eser arasındaki bu ilişkinin evlilik ile sonuçlanıp sonuçlanmayacağını ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

kismetse-olur-yilbasi-konuk-soner-sarikabadayi

Kısmetse Olur evinde yaşanan bir diğer gelişme ise Burçak ve Tankut arasındaydı. Tankut’un kendisine olan ilgisinin farkında olan Burçak, bu duygulara karşılık verecek gibi görünüyor. Son yapılan elemede evden ayrılan Nurçin’in yerine eve yeni gelen isim Nur olmuştu. Nur’dan etkilendiği gözlerden kaçmayan Emre, Nur ile yeni bir aşka başlama niyetinde. Nur’un da Emre’ye olan yakınlığı, önümüzdeki günlerde yeni bir aşka tanık olabileceğimizin sinyallerini verdi. 

Mükemmel yılbaşı partisinde doyasıya eğlenen Kısmetse Olur gelin ve damat adayları, partinin sona ermesinin ardından yarışmaya kaldıkları yerden devam edecek… 

Kısmetse Olur yılbaşı özel yayınını Perşembe günü saat 12.45’de buradan canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Kısmetse Olur yılbaşı özel bölümü full tek parça izle 31 Aralık

KISMETSE OLUR YILBAŞI ÖZEL CANLI YAYIN İZLE

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler buradan izleyebilirsiniz. 

 

kısmetse olur yılbaşı özel kısmetse olur yılbaşı özel full izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları