Kısmetse Olur Semih ve Diğer Damatlar Arasında Gergin Anlar Yaşanıyor! 20 Ocak 78. Bölüm

Eve geldiği günden beri gelin adaylarının dikkatini çeken ve özellikle Erdem ile sorun yaşayan Melis'in yakın ilgi gösterdiği Semih diğer damat adayları ile aralarında sorunlar yaşıyor. Dün Erdem ile Melis ilişkisine son noktayı koydu ve ayrılık kararı aldılar. Bundan sonra kırmızı oda da Semih ile görüşen Melis yeni damat adayını tanımaya çalışıyor.

Kısmetse Olur Semih ve Diğer Damatlar Arasında Gergin Anlar Yaşanıyor! 20 Ocak 78. Bölüm

Eve geldiği günden beri gelin adaylarının dikkatini çeken ve özellikle Erdem ile sorun yaşayan Melis'in yakın ilgi gösterdiği Semih diğer damat adayları ile aralarında sorunlar yaşıyor. Dün Erdem ile Melis ilişkisine son noktayı koydu ve ayrılık kararı aldılar.

Bundan sonra kırmızı oda da Semih ile görüşen Melis yeni damat adayını tanımaya çalışıyor. Diğer yandan damatlar evinde Erdem ve Semih arasında gergin anlar yaşandı. Erdem, Melis, seninle oynuyor, onun oyuncağı olmussun şimdiden dediği Semih ile tartışmalar büyüdü. Evin içerisinde ağır abi tavırları ile dikkat çeken Semih'e diğer adaylar Erdem ve Eser'de sert çıkarak üzerine yürüdüler. Erdem sen benim canımı çok sıkıyorsun, hareketlerine konuşmalarına dikkat et dediği Semih, sen bu evin ağasımısın diyerek karşılık verdi. Eser, bu evde huzur bozarak bu şekilde davranmaya devam ederse karşısında ilk önce beni sonra da hepimizi görür dedi. Yaşanan bir gelişme ise, Ayça Ekin Beğen'e gelen çiçeklerdi. Ayça'ya çiçeklerin kim tarafından gönderildiği merek konusu olurken Ayça benim beklediğim bir kişi vardı ama gönderen fanlarımmış dedi.

Kısmetse Olur 20 Ocak 78. Bölüm de Melis kırmızı odaya Semih'i çağırdı. Başbaşa konuşan ikili Erdem hakkında konuştular ve birbirini tanımaya devam ediyorlar. Melis, Erdem hala başka kızın dövmesini kolunda taşıyor, onu sevmiştim ama artık benim için bitmiştir dedi. Semih, o zaman bundan sonra benimle konuşcaksın dedi.

Önümüzdeki günler de neler yaşanacak? izleyip göreceğiz.

Aşağıdaki alandan yorum yaparak bizlerle düşüncelerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

kismetse-olur-semih-erdem-kavgasi

Kısmetse Olur Adnan kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Cansel kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Nur kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Erdem Dalfidan Kimdir? Tıklayınız

 

kısmetse olur 78. bölüm kısmetse olur semih kısmetse olur emre ayça kısmetse olur semih kavga kısmetse olur 20 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları