Kısmetse Olur Melis Erdem'e Evlenme Teklif Etti

Kısmetse Olur programında süprizler yaşanmaya devam ediyor. Bir süredir şiddetli şekilde kavga ederek ayrılan Melis ve Erdem birbirleri hakkında sert açıklamalar yapmışlardı. Herkesin şok olduğu an Kısmetse Olur 20 Şubat günü yaşandı. Melis Erdem'in önünde diz çökerek evlenme teklifi etti ve Erdem kabul etti. Daha sonra birlikte başbaşa romantik bir yiyen ikili ilişkileri hakkında konuşmaya devam ettiler. Bundan sonra neler yaşanacak merak konusu.

Kısmetse Olur Melis Erdem'e Evlenme Teklif Etti

Kısmetse Olur programında süprizler yaşanmaya devam ediyor. Bir süredir şiddetli şekilde kavga ederek ayrılan Melis ve Erdem birbirleri hakkında sert açıklamalar yapmışlardı. Herkesin şok olduğu an Kısmetse Olur 20 Şubat günü yaşandı. Melis Erdem'in önünde diz çökerek evlenme teklifi etti ve Erdem kabul etti. Daha sonra birlikte başbaşa romantik bir yiyen ikili ilişkileri hakkında konuşmaya devam ettiler. Bundan sonra neler yaşanacak merak konusu.

Kısmetse Olur heyecan dolu yeni bir bölüm ile 20 Şubat Cumartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kısmetse Olur heyecan, tartışma ve tabi ki aşk dolu bir bölüm ile 20 Şubat Cumartesi günü saat 15.15’de Kanal D ekranlarında olacak. Ardından saat 23.30’da ise sürpriz buluşma bölümü ile ekranlara gelecek yarışma bugün iki bölüm halinde yayınlanacak. Bu iki güzel yeni bölümde neler yaşanacak. İşte detaylar…

İzleyicilerin bildiği üzere Kısmetse Olur 18 Şubat günü 102. Bölüm Ankara’da yaşanan hain terör saldırısı nedeniyle yayınlanmadı. Bu nedenle aradaki açığı kapatmak üzere 20 şubat cumartesi yani bugün Kısmetse Olur yeni bölümleri 2 yayın şeklinde yayınlanacak. Bunlardan Kısmetse Olur 103. bölüm saat 15.15’te yayınlanırken, Kısmetse Olur 104. bölüm sürpriz buluşma saat 23.30’da yarışmacıları hayranlarıyla buluşturacak.

kismetse-olur-eser-cansel-ayriliyormu-20-subat

Cansel ve Eser ayrılıyor mu?

Kısmetse Olur’un yeni bölümünde evin en ciddi çifti olarak görülen Cansel ve Eser’e nazar değiyor. İkili son birkaç gündür aralarında yaşadıkları problemleri çözmeye çalışırken işler daha kötü olacak ve olay yüzüklerini çıkartmaya kadar gelecek. Cansel ve Eser’in tartışmalarından sesler giderek yükselecek.

kismetse-olur-melis-erdeme-evlenme-teklif-ediyor-20-subat

Melis Erdem’e Evlenme Teklifi Ediyor!

Günün bombası Melis’ten gelecek. Ödül yemeğine Melis ve Erdem birlikte çıkacaklar. Baş başa romantik bir yemek yiyen ikili güzel vakti geçirecekler. Melis, Erdem’e samimi itiraflarda bulunacak. Daha sonra dans etmeye başlayacaklar. Melis, Erdem’in önünde diz çöküp evlenme teklif edecek. Erdem bu hareket karşısında şok olacak. Peki, Erdem’in Melis’e cevabı ne olacak? İkili yaşadıkları problemleri unutup yeniden bir ilişkiye adım atacaklar mı? Bu olaya diğer adayların tepkisi ne olacak?

kismetse-olur-20-subat-nurla-semihin-arasi-duzelecekmi

Nur ve Semih’in Arası Düzelecek mi?

Eve 19 Şubat Cuma günü Nur’un annesi gelmiş ve Semih’e Nur’a karşı olan davranışlarını değiştirmesi konusunda sert uyarılarda bulunmuştu. Bunun üzerine Semih Nur’u kaybetmemek için ona karşı olan davranışlarını değiştirecek mi? İkilinin arası düzelecek mi?

 

kısmetse olur melis erdeme evlenme teklif etti kısmetse olur melis erdem evlenme teklifi izle melis erdem evleniyor mu
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
busem     0000-00-00 Melis ve erdem sizi cok seviyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları