Kısmetse Olur Hangi Gelin ve Damat Adayları Koruma Altında?-11.12.2015

Kanal D ekranlarının en çok izlenen evlilik programlarından Kısmetse Olur’da eleme öncesi hangi gelin ve damat adaylarının koruma altına alındığı belirlendi. Bu isimlerin kimler olduğunu ve ayrıntıları haberin detayında bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur Hangi Gelin ve Damat Adayları Koruma Altında?-11.12.2015

Bugün Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur 11 Aralık izle olarak ekranlara gelen programın yeni bölümünde en fazla tartışma yaratan konulardan bir tanesi de Ayça Emre ayrılığında geçtiğimiz gün yaşanan gelişmeler oldu (bknz. ‘Kısmetse Olur Ayça ve Emre Ayrılığında Son Gelişmeler’). Yine kızlar evinde oturup konuşan ikili arasında anlaşma sağlanamadı. Emre gözyaşları içinde yaşananlara açıklık getirmeye çalışan Ayça’ya ‘sen benim ağladığımı gördün mü hiç? Ben bugüne kadar hiç ağlamadım ama sen yaptıklarınla beni o kadar zor durumda bıraktın ki ben bugün ağlıyorum’ şeklinde konuşarak gözyaşlarına boğuldu.

Koruma Altına Alınan İsimler Dışarıda Yemek Ödülü Kazandı

Yarışmada yarın yapılacak olan eleme gecesinde kimin eleneceğinin belirlenmesinden önce halkın hafta boyunca yaptığı sms oylarına göre koruma altına alınan gelin ve damat adayı belirlendi. Yarışma tarihinde ilk kez birbirinden hoşlanan ve iki aday koruma altına alındı. Bunun üzerine de her iki adayın da çift olması nedeniyle koruma altına alınan gelin ve damat adayına birlikte dışarıda yemek yeme ödülü verildi. Sms oylamasına göre birinci olarak koruma altına alınan gelin adayı Cansel olurken, damat adaylarından ise birinci olan Eser oldu. Bunun üzerine Eser ve Cansel evin dışında güzel bir yemek yedi ve romantik dakikalar yaşandı.

Melis ve Erdem Romantik Anlar Yaşadı

Erkeklerin kızlar evine gelmesiyle Melis, Erdem’e hoş ve romantik bir sofra hazırladı. Bu sofrada oturup yemek yiyen ikili arasında romantik dakikalar yaşandı. Bir dönem aşk yaşayıp ayrıldıktan sonra tekrar ilişkiye başlayan ve zor da olsa ailelerinin onayını alan ikili, Erdem’in Melise annesine ait manevi bir değeri olan bilekliği vermesiyle yeni bir döneme girdi. Bunun dışında Erdem, Melis’e güzelliği konusunda birçok iltifatta bulundu. Duygusal anların da yaşandığı yemeğin ilişkilerini ne boyuta getireceği de en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. 

kısmetse olur 11 aralık izle kısmetse olur kısmetse olur 11 aralık
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet     0000-00-00 Emre haksızlık yapıyorsun Ayça ile barış lütfennnn sonucta kendi istegi ile gitmemiş
betul     0000-00-00 Lutfen emre aycala barisss cok uzuluyoruz bu halinize sizi cokkkk seviyoruzzz
betul     0000-00-00 Lutfen emre aycala barisss cok uzuluyoruz bu halinize sizi cokkkk seviyoruzzz
seher     0000-00-00 Ben cok üzüldüm ayca ve emreye onlarin hala ayrimasini aklim almiyo cunku onlarin kalbi bir birleri icin atiyo ben ekran basinda ağladım ne olur barisin ordaki kizlar kafa karistiriyor ne olur onlari dinlemeyin sizi seviyorum ayca ve emre
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları