Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Elenen Fatma’yla Birlikte Serhan da Evden Ayrıldı! 9 Ocak

Türkiye’nin en çok izlenen köklü televizyonlarından Kanal D’nin yine ilgiyle izlenen ve gelişmeleri çok merak edilen evlilik programı Kısmetse Olur 9 Ocak haftanın finali programında yine bir ilk yaşandı. Yarışmada bu kez elenenin arkasından bir kişi daha evden ayrıldı ve ilk kez çift olarak eleme gerçekleştirildi. Gelişmeleri haberin detayında bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Elenen Fatma’yla Birlikte Serhan da Evden Ayrıldı! 9 Ocak

Gelmiş geçmiş en farklı evlendirme programı konseptine sahip olan Kısmetse Olur gerek yarışmacılarının renkli kişilikleri gerekse de yaşanan gelişmelerle izleyiciler tarafından merakla takip edilmeye ve konuşulmaya devam ediyor. Çok konuşulacak gelişmelerden bir tanesi de dün gece ekranlara gelen Kısmetse Olur 9 Ocak haftanın finali programında yaşandı. İlk kez elenen gelin adayının arkasından onunla ilişkisi olan damat adayı da evden ayrılmak istediğini söyleyerek birlikte evden ayrıldılar. Bu isim elbette ki, Fatma ve Serhan çiftiydi.

Bilindiği üzere Serhan yarışmada farklı gelin adaylarını tanıdıktan sonra hiç birinden hoşlanmadığı için uzun zaman damatlar evinde ilişki yaşamayan bir damat adayıydı. Arkadaşları ve karşı evdeki gelin adayları Serhan’ın üzerine bu konu yüzünden çok geldiği bir sırada Serhan eski nişanlısını unutamadığını, ona büyük bir haksızlık yaptığını onu affetmesini istediğini ve yanına gelmesini istediğini söyleyerek çağrı yapmıştı. Bunun üzerine Serhan’ın eski nişanlısı Fatma bir gün damatlar evine konuk olarak katılarak Serhan’dan hesap sormuş, eski olayları açmış ve Serhan’ın gözyaşlarını tutamayarak affetmesi için yalvarmasına sahne olmuştu. Ancak Serhan yılmadı ve Fatma’dan kendisine bir şans daha vermesi için bu yarışmaya katılmasını istemişti.

kismetse-olur-9-ocak-birincisi-eser-oldu

Bu yaşananların ardından geçtiğimiz haftanın finali gecesinde Kısmetse Olur evine başvuruda bulundu ve elenen kişinin gelinler evinden olması nedeniyle de yarışmaya dâhil olmaya hak kazandı (detaylar için Kısmetse Olur 2 Ocak haftanın finali izle). Fatma’nın gelinler evinde hiç rahatı olmadı ve diğer gelin adayları tarafından sürekli alay edildi. Ayrıca Serhan’ın da damatlar evinde birçok sorun yaşaması üzerine bu haftaki 9 ocak haftanın finali gecesinde gelinlerden gitmesi için Fatma, damatlardan gitmesi için ise Serhan’ın ismi söylendi. Haftanın birincisi olan gelin ve damat adayı Cansel ve Eser olmuştu. Bu isimlerden daha fazla oy alanın Eser olması üzerine Eser hem ödülü aldı, hem de damatlar evini de korumaya almış oldu. Bunun üzerine elenen isim de Fatma oldu. Ancak tam da burada bir gelişme yaşandı. Çünkü Serhan, ben Fatma’nın tek gitmesine müsaade etmem, biz zaten aşkımızı kazandık ve buradaki ödülle de hiç ilgilenmiyoruz, buradan Fatma değil, ikimiz gidiyoruz açıklamasında bulundu.

kismetse-olur-9-ocak-fatma-ve-serhan-birlikte-evden-ayrildi

Kısmetse Olur yarışma kurallarına göre durumu değerlendiren sunucu böyle bir şeye müsaade edebileceği ancak, Fatma ve Serhan’ın bu kıyağını unutmayıp, davetiye yollamasını istediğini ifade ederek bu ayrılışa onay verdi. Bu olanların ardından yarışmacılar sadece Emre ile vedalaşarak evden el ele ayrıldılar. Bu ayrılışın üzerine gelinler evinde büyük bir neşe yaşandı ve kutlama şeklinde görüntüler ekranlara yansıdı. Fatma elenmenin ardından yaptığı açıklamada ise ‘bizim aşkımız diğerlerini ne kadar da korkutmuş. Ama biz bu yarışmanın kaybedeni değil, kazananı olduk, aşkımız kazandı’ dedi. 

kısmetse olur haftanın finali 9 ocak kısmetse olur kim elendi 9 ocak kısmetse olur fatma elenince serhan evden ayrıldı 9 ocak serhan fatma aşkı son gelişmeler 9 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları