Kısmetse Olur Haftanın Finali 23 Ocak Kim Elendi? Haftanın Birincisi Kim?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bu hafta da eleme heyecanı geri de kaldı. Gelinler ve damatlar evindeki adaylar oylarını kullandı. Kısmetse olur 24 ocak eleme gecesi yaşananlar tüm izleyicileri şaşırttı.

Kısmetse Olur Haftanın Finali 23 Ocak Kim Elendi? Haftanın Birincisi Kim?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bu hafta da eleme heyecanı geri de kaldı. Gelinler ve damatlar evindeki adaylar oylarını kullandı. Kısmetse olur 23 ocak eleme gecesi yaşananlar tüm izleyicileri şaşırttı.

Kısmetse Olur evinde yaşanan yeni gelişmelerin de gün yüzüne çıktığı eleme gecesinde, tüm yarışmacılar içlerinden geçenleri anlattı. Emre, Nur ile bir şey başlamadı, denedik ancak olmadı, Nur’un annesi beni uygun görmüş istemiş fakat tercihler farklı ben bu nedenle Nur’a umut vermek istemedim dedi. Nur’un kendisinden çabuk vazgeçtiğini düşünen Emre’ye Nur’un cevabı ben Semihi seçmedim, ben Semih ile bir ilişkiye başlamak istesem başlardım zaten oldu.

Kısmetse Olur Emre Nur Aşkı
Nur, ben Emre’ye şuan evde senden başka kimseyi şuanda istemiyorum dedim. Ben Emre’nin bana umut verip kaybolduğunu, beni ortada bıraktığını hiçbir zaman söylemedim, Emre’yi tanımak istedim ancak Emre istemeyince kalbim kırıldı dedi. Nur önce Emre ile bir ilişkiye başlamak istemiş, sonrasında ise görüşme odasına .. yı çağırmıştı. Bunun üzerine Emre, Nur ile yola devam etmek istemediğini dile getirdi.

Kısmetse Olur 23 Ocak Kim Elendi
Kısmetse olur 23 ocak haftanın liderinin Ayça olmasının ardından kısmetse olur 23 ocak  elemesinde elenen isim Gürkan oldu. Kısmetse olur hafta içi her gün 12.30 ‘da kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşuyor.

kısmetse olur kim elendi kısmetse olur 23 ocak kim elendi kısmetse olur 23 ocak birinci kısmetse olur elenen isim
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları