Kısmetse Olur Gelinler Evine Gelen Yeni Aday Nur Erkoç Dengeleri Değiştirdi 28 Aralık 2015

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur’da eleme gecesinde elenen gelin adayı Nurçin’in yerine; Nur gelmişti. Nur’un gelmesiyle; Cansel, Melis ve Daniella ilk günden Nur’un üzerine fazlasıyla geldiler. Bütün tahriklere rağmen sakin duruşunu koruyan Nur’un daha ne kadar sakin bir duruş sergileyebileceği merak konusu.

Kısmetse Olur Gelinler Evine Gelen Yeni Aday Nur Erkoç Dengeleri Değiştirdi 28 Aralık 2015

Cansel’le birlikteliği olan Eser eleme gecesinde eve gelen Kısmetse Olur Nur'la ilgili “ çok tatlı, on numara kız “ yorumunu yapmıştı. Yorumunun başında “ bunu karşı eve göstermesinler lütfen” şeklinde de yorumu bulunan Eser’in yorumu karşı eve verildiğinde Cansel; “Eser, öldüreceğim seni” diye yorum yaptı. Nur mevzusu hafta başında Eser ve Cansel arasında soğuk rüzgârların esmesine sebep olsa da, Eser’in Cansel’e olan aşkına gelinler evi de damatlar evi de destek olmakta.

kismetse-olur-nur-foto

Nur ile ilgili düşünülen bir başka mevzu ise Nur’un Emre’yle bir ilişki yaşayıp yaşamayacağı. Ayça ile ilişkisinin olaylı bir şekilde sonlanmasıyla; Emre yalnız kalpler arasına katılmıştı. Ayça ile olan ilişkisinden kalbi kırık bir şekilde ayrılan Emre; yeni bir ilişkide kırılmamak için adımlarını daha çekingen atıyor. Bir daha kırılmaktan korkan Emre Nur ile yakıştırıldı. Özellikle Eser ve Murat bu konuda Emre’ye destek oldular.

kismetse-olur-yeni-gelin-adayi-nur

Nur pazartesi günü damatlar evinde kahvaltı yapmıştı. Kahvaltıda Emre’yle yakınlaşan, muhabbet eden Nur’u kırmızı odaya ilk olarak Emre çağırdı. Emre’nin Nur ile samimiyeti gözlerden kaçmadı.

Kısmetse Olur Nur Erkoç Kimdir?

Eve yeni katılan Nur 23 yaşında ve İzmir’li genç bir bayandır. Nur Açıköğretim Üniversitesi’nde hem veterinerlik hem de Laborantlık bölümü okuyor. Aynı zamanda da çalışıyor. Hem okuyup hem çalışmanın hem de evlenmenin onu zorlamayacağını ve tüm bunları dengeleyebileceğini düşünen güzel yarışmacı annesiyle yaşıyor. Balık burcu olan yarışmacı kime talip olarak geldiğini söylemese de beğendiği erkek tipinin esmer, uzun boylu erkekler olduğunu ilk günden açıklıyor. 

kısmetse olur 28 aralık kısmetse olur gelin evine gelen yeni aday kısmetse olur nur kimdir nur erkoç kimdir
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmetsahin     0000-00-00 Nur erkoc ayarda erkekyok kimse onun durusunu sergilemedi
büşra     0000-00-00 Nur emre abiyle birbirbirinize yakışmıyorsunuz
deniz     0000-00-00 Emre ile nur u yakistiramadim ben uyumlu degiller emre ilkte tanimak istesede sonradan yapamaz gibi
nazime     0000-00-00 Bu sakinligini koru çok güzelsin maşallah nur kısmet se işallah emre ile birbirini zi taniyin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları