Kısmetse Olur Ayça ve Emre Ayrılığında Son Gelişmeler

Farklı evlerde gelin ve damat adaylarının 12 saat boyunca yaşayarak, kırmızı oda görüşmeleri ve ev yaşamı sayesinde birbirlerini tanıdıkları yarışma programı Kısmetse Olur yarışmasında son gelişmelerden bir tanesi de Ayça ve Emre’nin ayrılması olmuştu. Konu bugünkü programda da ayrıntılı bir şekilde yarışmacılar tarafından konuşuldu ve bazı gelişmeler yaşandı. Sözü edilen gelişmelerin detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur Ayça ve Emre Ayrılığında Son Gelişmeler

Evlilik yolunda birbirlerini tanıyan ve adım adım evliliğe giden yarışmacılardan hiç ayrılmadan istikrarlı bir şekilde birliktelik yaşayan çifti Emre ve Ayça ayrıldı. Bu ayrılığa ise Ayça’nın eski nişanlısı ile yemek yerken fotoğaflarının çekilerek yarışmaya iletilmesi oldu. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Emre ve Ayça kızlar evinde görüştü. Görüşme sırasında Ayça kendini savunarak Emre’den özür dilemesi gerekirken fevri davranarak Emre’nin tüm çabalarını boşa çıkardı. Bunun üzerine de Emre, Ayça’nın hediye olarak aldığı bilekliği kolundan çıkararak ‘bundan sonra ne ölüm, ne dirimde olma Ayça’ şeklinde konuşarak ayrılığı resmen başlattı. Yaşanan bu olaylar hem kızlar evini hem de erkekler evini hem şaşırttı hem de kızdırdı.

AYÇA'NIN ESKİ NİŞANLISIYLA ÇEKİLEN FOTOĞRAFLARI

Ayça'nın Eski Nişanlısıyla Çekilen Fotoğrafları

Aileler Ne Dedi

Yaşanan olayların üzerine bugün yayınlanan program Kısmetse Olur 10 Aralık izle bölümünde Ayça ve Emre’nin yakınları yarışmaya katıldı. Ayça’nın kuzeni erkekler evinde niçin eski nişanlısının Ayça’yla görüşmesine aracılık ettiğini açıkladı ve Emre’ye yaptığının yanlış olduğunu söyledi. Tüm konuşmaların ardından Emre misafirini uğurlarken ‘delikanlı adamsın bu nedenle ablanı her konuda koru ve delikanlı gibi başkalarının yanında değil sadece ablanın yanında ol’ şeklinde konuştu. Diğer yandan, Emre’nin teyzesinin kızlar evini ziyareti sırasında ise Ayça olanları açıklayıp tekrar özür dileyeceği halde yine fevri cevaplar verince teyze br hayli üzüldü. Yaptığı açıklamada ise biz zaten Ayça’yı evlenmiş boşanmış olmasından ve çok açık giyinmesinden dolayı ailemiz için uygun olmamasından kaynaklı olarak istemiyorduk, ancak Emre’nin kararına saygı duyarak da arkasındaydık. Bu son olaydan sonra iyiki ayrılmışlar diyoruz şeklinde konuştu.

Yarışmacılar Ayça’nın Tavrını Eleştirdi

Emre ve Ayça arasında yaşanan ayrılık hem kızlar hem de erkekler evinde bazı tartışmaların yaşanmasına neden oldu. Kızlar evinde öncelikle Ayça’nın yanında olan Mehtap, görüntülerde Ayça’nın eski nişanlısının telefonunu kontrol ettiğini görünce Ayça hatalı demeye başladı. Bunun üzerine başta Daniela diğer yarışmacılar Mehtap’ı yanardöner olmakla suçladı. Ayrıca Daniela Ayça’ya ben seni Emre’ye aşık zannediyordum ama Emre aşıkmış sen Emre’yi haketmiyorsun şeklinde konuşunca tartışmalar yaşandı. Kızlar evinde bunlar olurken erkekler de Ayça’yı çok eleştirdi ve gerçek yüzünün ortaya çıktığını vurguladı. Tankut ‘Ayça’nın gerçek yüzü ortaya çıktı. Emre Allah’ın sevgili kuluymuş ki bu iş bitti’ derken, maço tavırlarıyla tanınan Serhan ise en çok Ayça’nın evdeki fevri tavırlarını hoş bulmadığını vurguladı. 

kısmetse olur kısmetse olur emre ayça ayrıldı kısmetse olur ayça emre ilişkisinde son gelişme
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
dilare     0000-00-00 sizi cooooox seviyorum ayca emre
ayca ve emre     0000-00-00 sizlerin barismanisinı cook istiyorum lutfen emre aycayi affet onu uzme sizi seviyorum dilara ayca ve emre lutfen barisin emre aycayi affet o hayla seni coox seviyor
emine     2016-02-02 ayemi geri istiyoruzzzz
merve kerem     2016-02-02 ayemi geri istiyoruz nolur barışın bu program yürümez böylee
Gamze     0000-00-00 Slm emre ve ayça sizi çok ama çok seviyorum ne olur barışın ne olur aycayı affet büyüklük sende kalsın ayça emreyi gözdeye yar etme çünkü o seni seviyor ve sende onu seviyorsun inşallah barışırsınız tek isteğim
bilmis kiz     0000-00-00 Ayca emre cansiniz sizi cok seviyorum
bilmis kiz     0000-00-00 Ayca emre siz birbirinizi cok seviyorsunuz gozde sen onlarin askini bozamasin
bahar     0000-00-00 Emre ayca cok seviyo seni barisin...
Gamze     0000-00-00 Ayça bence de Emre ile barışman için çaba göstermeye devam et, sana ilgisi var sadece kızgın.
bahar     0000-00-00 Emre ve ayça bence tekrar barışacaklar.
Sevda     0000-00-00 Hiç te bile nur çok yakışıyor emreye
assmin     0000-00-00 Ayça emreyi çok sevdiğine inanıyorum inşalah en yakında birleşirsiniz
Yunus     0000-00-00 Adamım harbi adamsın Sana ozeniyorum erkek Harbi ve mert olur Senin gibi
melek     0000-00-00 Seda hanım emre aycadan ayrılmayı dört gözden bekliyordu aycayi hak etmiyor ailesinin sözünü tuttu bir kalemde bitirdi nur la hiç yakışmıyor ayca geri dönsün beni istemeyeni ben hiiiiiiiiiiic istemiyorum de ayca üzülme sen daha iyilerini layiksin
yusuf     0000-00-00 Ayça
aleyna     0000-00-00 Siz çok yakisiyorsunuz ayemm
sevgi     0000-00-00 Siz barisana kadar ayemmmm
aslı     0000-00-00 Emre sende aklini basina topla aycanin ailesi sana deseydiki biz ne seni nede geçmişini istemiyoruz deseydi ne olurdu acaba ailen aycayi istemiyoruz diyerek hata yaptilar kizi uzmelerinin bir manasi yoktu.... ayca
gökçe     0000-00-00 Ayça sen emre gibisini zor bulursun ama bir yandan sana hak veriyorum emrenin ailesi seni istememeleri cok yanlisti onlar istemedi diye bak ne hale geldiniz kesin onlar bedua etmişler..
gökçe     0000-00-00 Ayça sen emre gibisini zor bulursun ama bir yandan sana hak veriyorum emrenin ailesi seni istememeleri cok yanlisti onlar istemedi diye bak ne hale geldiniz kesin onlar bedua etmişler..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları