Kısmetse Olur Ayça Batuhan Aşkı Başladı Mı? Ay-bat Aşkı Nasıl Gidiyor?

Kanal D 'nin reality show tadında olan yarışmasında ayrılıklarla geçen bir haftanın ardından yeni başlangıçlar var mı? Evde merak edilen birlikteliklarden bir tanesi de tartışmaların yarışmacısı Ayça ve eve yeni gelen Batuhan'ın aşkı. Kısmetse Olur evinde Ayça Batuhan Aşkı Başladı mı? Ay-bat aşkı nasıl gidiyor? Gelişmeler haberin detayında...

Kısmetse Olur Ayça Batuhan Aşkı Başladı Mı? Ay-bat Aşkı Nasıl Gidiyor?

Geçtiğimiz haftalarda Kısmetse Olur evinde Nur-Sem , Ad-Cey ,Can-Es , Meh-Mur çiftleri ayrılmışlardı. Evde aşk yaşayan tek çift Haz-Em kalmıştı.Gelelim diğer tanıma yolunda olan çifte Batuhan eve geldiğinden beri idrarlı bir şekilde Ayça demişti ve oda bana aşık olucak zamanla demişti. Bunların üstüne Ayça ' Batuhan iyi biri ama daha bir şey hissetmiyorum ona karşı' demişti geçen bölümlerde ve aralarında bir aşk başlamamıştı daha hatta izlediğimiz bölümlerde yayınlanan halk oylaması bölümünde Ayça Batuhan'ın 'Emre hakkında konuşma bir şey ' demesi üzerine Ayça 'sen kimsin de bana karışıyorsun ' demişti.

kismetse-olur-ayca-batuhan-iliskisi-basladimi

Bilindiği üzere Kısmetse Olur çekimleri 1 hafta öncesinden çekiliyor ve basına sızan detayları haftanın birincisi ve kim elendi gibi bilgileri sizlerle paylaşıyoruz .

Ayça bu hafta sosyal medya hesabında durumuna "aşiretimin kralı " yazdığı ve Batuhan ile olan resimlerini paylaşıp altına 'aşkım , iyiki geldin ' yazdı. Batuhan da kendi sosyal medya hesabında ki durumuna "Aşiretimin Kraliçe’si" yazdığı ve Ayça ile olan resimlerini paylaşıp altına "aşkım" yazdı. Bu da bu hafta yayınlanacak bölümlerde Ay-Bat aşkının  başlıcağını  gösteriyor. Batuhan geldiği günden beri kendinden emin tavırlarıyla dikkat çekmişti ve dediğini yaptı görülen o ki. Hep beraber bu hafta ki bölümlerde aşklarını nasıl yaşayacaklarını görücez.

Bu yaşananların ardından bugün Kısmetse Olur 16 Mart izle olarak yayınlanan bölümde Ayça'nın ailesi Ay-bat ilişkisini onayladıklarını söylediler. Ayça da ailesinin onaylaması üzerine ilişkilerine bir isim koymak istediğini ve Batuhanla resmen bir ilişkilerinin olduğunu açıkladı. Bakalım ilerleyen günlerde bu ilişki ne yönde gelişecek? Ayça ve Batuhan evlilik yolunda attıkları bu adımı sürdürüp evden evlenerek çıkabilecek mi? Hep birlikte izleyerek göreceğiz.

kismetse-olur-aybat-sosyal-medya-paylasimlari

 

kısmetse olur ayça batuhan kısmetse olur aybat aşkı başladı mı kısmetse olur ayça beğen kısmetse olur batuhan cimilli
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları