Kısmetse Olur 77. Bölüm 19 Ocak Neler Yaşandı? Nur’un Annesi Eve Konuk Oldu

Bugünkü yayında Kısmetse Olur evine gelin adayı Nur'un annesi konuk oldu. Önce damatlar evine giden Leyla Hanım Emre ile konuşarak kızına yaptıklarından rahatsız olduğunu dile getirirken, kızına en çok yakıştırdığını söylediği aday Erdem ile övgü dolu bir sohbet yaptı. Ardından gelin adaylarının evinde ise Melis'in kendisine ses yükseltmesinden dolayı ona sert dille uyarıda bulundu. İşte detaylar...

Kısmetse Olur 77. Bölüm 19 Ocak Neler Yaşandı? Nur’un Annesi Eve Konuk Oldu

Kısmetse Olur evine bugün misafir olarak gelin adayı Nur'un annesi Leyla Hanım geldi. İlk önce erkekler evine giderek sohbet eden Leyla Hanım daha sonra Emre'yi özel görüşme için odaya çağırdı ve konuşmaya başladılar. Kızımın ilk zaman senle olmasına sevinmiştim sizi fiziksel olarak da çok yakıştırıyorum ama Nur'un ellerini sımsıkı tutarken bir anda bırakman olmadı dedi. Emre ise, ben Nur'a umut verdiğimi düşünmüyorum, sadece onu tanımak istedim ama bir şey hissedemedim dedi. Leyla Hanım, o zaman senin gözlerin kör ya da sen kendinden büyük bayanlardan hoşlanıyorsun dedi. Emre, uygun bir dille konuşmalarına dikkat etmesi hakkında uyarıda bulundu. Ardından Nur’un annesi beklenmedik bir şekilde Melis ile kısa süre ayrıldıklarını açıklayan Erdem ile görüştü. Erdem’i kızına yakıştırdığını söyleyen Leyla Hanım ikisini birlikte görmekten çok mutlu olacağını ve Erdem’in çok efendi biri olduğunu sık sık dile getirdi.

kismetse-olur-77-bolum-nurun-annesi-erdemle-gorustu

Gelinler evine giderek baş başa Nur ile konuşurken ilk önce içeride Gözde ve Mehtap kavgası yaşandı. Birbirine bağırarak tartışmalarından rahatsız olan Nur, içeride annem yaptığınız ayıp diyerek uyardı ve o arada Melis sert çıkış yaparak git hadi dışarı da konuşun dedi. Leyla Hanım yanlarına gelip oturan Melis'e terbiyeni takın saygını bozma karşımdan kalk git terbiyeli ol öyle gel karşıma dedi. Bunun üzerine içeri giden Melis'ten sonra konuşmaya devam eden anne kız, Emre hakkında sohbet ettiler. Leyla Hanım misafirlik süresi dolup evden ayrılırken kızlara terbiyeli, saygılı olmaları konusunda uyarılarda bulundu. Bu arada Melis Nur'un annesinin elini öperek özür diledi. Leyla Hanım gittikten sonra Nur ve Melis aralarında sert tartışma yaşadı.

Melis yeni damat adayı Semih'e yakınlaşmaya başladı!

Erdem ile ilişkilerinde sorun yaşayan Melis, Pazartesi günü eve gelen damat adayı Semih'e imalı laflar da bulunarak yakınlaşmaya başladı. Erdem'in eve bıraktığı, "bundan sonra hayatımda hata yapmayacağım" yazılı notu öğrenen Melis, çileden çıkarak Semih ile kırmızı odada görüşmeye çıktı.

Melis Semih görüşmesinin detayları için tıklayınız. 

kısmetse olur 77. bölüm 19 ocak gelişmeleri kısmetse olur 77. bölüm nurun annesi konuk oldu kısmetse olur nurun annesi hangi damat adayı ile görüştü kısmetse olur nurun annesi melise ne dedi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları