Kısmetse Olur 76. Bölüm izle 18 Ocak 2016 Pazartesi Gelinler Evine Gelen Esrarengiz Kişi Kim?

Kısmetse Olur yepyeni bir haftaya başlarken fragmandan anladığımız kadarı ile olaylar durulmuyor. Kısmetse Olur evinde tansiyon yine artıyor ve sesler yükseliyor. Kısmetse Olur’da Cumartesi gecesi yapılan eleme gecesinde arkadaşlarının kullandığı oylar sonucunda Burçak gelinler evine veda etti. Burçak’ın eve veda etmesi ile yeni bir gelin adayı geldi. Eve gelen yeni gelin adayı Gözde. Bakalım Gözde evde ki dengeleri nasıl değiştirecek?

Kısmetse Olur 76. Bölüm izle 18 Ocak 2016 Pazartesi Gelinler Evine Gelen Esrarengiz Kişi Kim?

Kısmetse Olur yepyeni bir haftaya başlarken fragmandan anladığımız kadarı ile olaylar durulmuyor. Kısmetse Olur evinde tansiyon yine artıyor ve sesler yükseliyor.

Kısmetse Olur’da Cumartesi gecesi yapılan eleme gecesinde arkadaşlarının kullandığı oylar sonucunda Burçak gelinler evine veda etti. Burçak’ın eve veda etmesi ile yeni bir gelin adayı geldi. Eve gelen yeni gelin adayı Gözde. Bakalım Gözde evde ki dengeleri nasıl değiştirecek?

Kısmetse Olur’da Cansel ve Eser ayrılıyor mu? Cansel kırmızı odayı neden terk ediyor? Cansel ve Mehtap tekrar mı karşı karşıya geliyor? Erkekler evinin yeni damat adayı Ceyda’dan mı hoşlandı? Adnan bu durum karşısında ne tepki verecek? Melis’in Erdem hakkında söylediklerine Erdem’in tepkisi ne olacak? Yeni gelin adayı Gözde ve Gürkan kırmızı odada neler konuşacak?

kismetse-olur-eserle-cansel-ayrildi-mi-18-ocak

Hepsi ve daha fazlası Kısmetse Olur 18 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümünde cevap bulacak. Kısmetse Olur hafta içi her gün 12.45’de Kanal D ekranlarında…

kismetse-olur-surpriz-olarak-eve-gelen-kim-18-ocak

Kısmetse Olur Eleme Gecesinde Neler Yaşandı?

Kısmetse Olur’da bu hafta her gün yüksek olan tansiyon eleme gecesine de yansıdı. Geceye damga vuran olaylarda bir tanesi Ayça’nın Emre ve Nur’un yemeklerini basması oldu. Ayça ve Emre arasında gergin dakikalar yaşandı. Eleme gecesinde Ayça Emre’ye bir kez daha ilanı aşk etti.

Sıra oylamaya geldiği zaman Ayça arkadaşlarından 3 oy, Burçak is 4 oy aldı. Böylece bu hafta eve veda eden isim Burçak İmre oldu. 

Kısmetse Olur 76. bölüm 18 Ocak canlı izlemek için tıklayınız. 

kısmetse olur 18 ocak eserle cansel ayrıldı mı kısmetse olur 18 ocak sürpriz olarak yarışmaya katılan kim kısmetse olur erdem melis ayrılığı 18 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları