Kısmetse Olur 72. Bölüm izle 12 Ocak Burçak Ve Daniela İhtar Aldı! 73. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kanal D'nin izdivaç programı Kısmetse Olur 72. bölüm de süpriz gelişmelerle devam ediyor. Bildiğiniz üzere Ayça Beğen haftanın finali günü eve tekrar geri döndü ve gelinler evinde işler karışmaya başladı. Nur ile aralarında yakınlaşma olan Emre Ayça'yı affecedek mi? Kısmetse Olur 12 Ocak Salı günü eve Adnan'ın annesi ve ablası geldi. Bir diğer gelişme ise Eser'in annesinin eve gelerek Cansel'le görüşmesi idi. Bugün aralarında tartışan Burçak ve Daniela Seda Akgül'den ihtar aldılar.

Kısmetse Olur 72. Bölüm izle 12 Ocak Burçak Ve Daniela İhtar Aldı! 73. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Eser'in annesi eve gelerek Cansel ile sohbet etti. İlişkileri hakkında konuşurken Cansel Eser zor biri belki benim ona nasıl davranacağım hakkında taktik verirsiniz dedi. Eser'in annesi ise, taktik verme diye birşey yok ama erkekler bebek gibi onları böyle kabul etceksin dedi. Görüşmeye katılan Eser tekrar Cansel'e evlenme teklifi etti. Eser'in annesi Cansel'e yüzük be kolye hediye etti, bu durumdan çok memnun kalan kalarak arkadaşlarına hediyelerini göstererek dünyanın en tatlı kaynanası bana düştü galiba dedi.

kismetse-olur-eser-cansele-evlenme-teklif-etti

Daniela ve Gürkan arasında tartışmalar büyüdü, birbirine seslerini yükselterek konuşan ikili arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. Kendisine bağıran Daniela'ya sen bağırırsan bende sana bağırırım haddini bil diyerek uyardı. Önceki bölümde Gürkan kırmızı odaya Ayça'yı çağırarak seni tanımak istiyorum demişti. Olumlu cevap veren Ayça'da bende seni tanımak istiyorum, Emre'den sonra ilk defa olacak dedi.

kismetse-olur-dani-gurkan

Nur, Emre'ye hediye aldı ve Dani bunun hakkında çoçuk seni istemiyor gözünümü boyamaya çalışıyorsun dedi. Nur'da sen Gürkan'la olan ilişkine bak, ben kimsenin gözünü boyamam, teklif ettimde kabul mu etmedi dedi.

Adnan'ın annesi ve ablası gelinler eve geldi!

kismetse-olur-adnanin-annesi-ablasi

Adnan ve Ceyda ilişkileri hakkında konuşan Kudret hanım, ben 44 yıllık evliyim bir gün eşime cevap vermedim mutluyuz dedi. Adnan'ın ablası Perihan 15 yaşında erken evlilik yaptığını anlatınca kısa süreli şok geçiren gelin adayları konuyla ilgili sorular sordular. Ceyda Kudret hanıma mükemmel bir evlat yetiştirmişsiniz gibi sözler söyleyerek Adnan'a övgüler yağdırdı.

Gelin adayı Melis ise, Adnan'ın ailesi Ceyda'ya uygun değil dedi.

Daniela, Burçak'ın ailesi ile Tankut'un ailesinin anlaşamayacağını söyledi!

Bu sözlere kızan Burçak, sen benim ailemi annemi nerden tanıyorsun diye sorunca karşılıklı atışmalar sonucu gergin anlar yaşandı.

kismetse-olur-burcak-daniela-kavgasi

Programın sunucusu Seda Akgül, Dani ve Burçak'a ihtar verdi!

İkiliyi yanına çağıran Seda Akgül, kimse ailesine laf söyletmez ama ima ayrı temas ayrı diyerek Burçak'a temas etmemelisin dedi.

kismetse-olur-burcak-12-ocak

Taşanan tüm gelişmeleri aşağdaki linkten bölümü izleyebilirisniz.

Kısmetse Olur 72. Bölüm Full izle 12 Ocak

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler

 

kısmetse olur 72. bölüm izle kısmetse olur 12 ocak izle kısmetse olur 72. bölüm 12 ocak burçak ve dani ihtar aldı kısmetse olur 73. bölüm fragmanı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Sude     0000-00-00 Ayça nur ve emrenin yemeğini bozduğu için ayçaya sinir oluyom
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları