Kısmetse Olur 72. Bölüm 12 Ocak Kanal D Emre Ayça’yı Affedecek Mi?

Kısmetse Olur 12 Ocak Salı günü neler yaşanacak? Salı günü yeni bir misafir gelecek mi? Ayça kendini Emre’ye affettirebilecek mi? Diğer adaylar arasında neler olacak? Kısmetse Olur evinde ne gibi gelişmeler yaşanacak. Hepsi ve daha fazlası 12 Ocak Salı günü saat 12.45’de Kanal D ekranlarında olacak, detaylar ise haberimizde.

Kısmetse Olur 72. Bölüm 12 Ocak Kanal D Emre Ayça’yı Affedecek Mi?

Kanal D ekranlarının son zamanlarda ilgiyle takip edilen yarışma programı Kısmetse Olur tüm heyecanı ile devam ediyor. Kısmetse Olur’da kazanan çifti muhteşem bir düğün ve büyük ödüller bekliyor. Aynı zamanda her hafta birinci olan kişiye de ödül olarak 10 bin TL veriliyor. Kısmetse Olur her gün yeni bölümleri ile saat 12.45’de Kanal D ekranlarında…

Ekranların sevilen evlendirme programında hareketli hafta devam ediyor. Yaşanan olaylar karşısında izleyici bazen şaşırırken, bazen de merak içinde kalıyor. Yeni bölüm Kısmetse Olur 12 Ocak izle 72. bölümde ne gibi gelişmelerin yaşanacağı herkes tarafından çok merak ediliyor. Bu merakınızı gidermek için yarın yayınlanacak olan bölümde neler yaşanacak kısaca özetleyelim.

kismetse-olur-12-ocak-burcak-dani-tartismasi

Yeni bölümde ilk olarak Daniela’ya Burçak’ın ailesine hakaret etmesi gerekçesiyle ihtar veriliyor. Ardından Melis Erdem’le olan görüşmesinde sinirden kensini kaybediyor ve Erdem’e ‘sakın bana şunu yap ya da şunu yapma deme’ şeklinde bağırarak ve parmağıyla uyarı işareti yaparak üzerine yürüyor. Erdem olaylar karşısında serinkanlılığını korusa da Melis sinirini alamayarak ‘ben bugün seni kaybettim ve sende bugün beni kaybettin’ diyerek Erdem’in gelinler evindeki ziyaretini bırakarak ayrılmasına neden oluyor.

kismetse-olur-12-ocak-melis-emre-aski-bitti-mi

Diğer yandan Emre ve Ayça cephesinde de bazı gelişmeler oluyor. Damatlar evinde görüşen ve konuşan Ayça ve Emre şu an içinde bulundukları durumun değerlendirmesini yapıyor. Emre bu konuşma sırasında ‘sana artık kızgın da değilim. Sana artık bir şeylerin öfkesini de yaşamıyorum, barındırmıyorum’ şeklinde açıklamada bulunuyor. Ancak Emre Ayça’ya söylemek istediğin bir şey var mı dediğinde Ayça gülerek sadece ‘seni seviyorum’ diyor. Bakalım bunun karşısında Emre Ayça’ya ne cevap verecek? Tüm gelişmeleri ve soru işaretlerini yarın hep birlikte izleyerek göreceğiz.

kismetse-olur-12-ocak-emre-aycayi-affedecek-mi

Kısmetse Olur 11 Ocak Yaşananlar

Ayça Kısmetse Olur evine geri dönmüştü. Ayça evi değil Emre’yi özlediğini söylemişti. Peki, Ayça bunları söylerken Emre neler yapacak? Ayça’ya karşılık verecek mi? Nur, Ayça ile rekabete mi giriyor?

Kızlar Dani ile Tankut’un arasını yeniden yapmak için Burçak’ın beynini yıkamayı ve Tankut ile ayırmayı düşünüyorlar. Fakat uygulamaya geçen Cansel ve Melis, Burçak’ın tepkisi ile karşılaşınca geri adım atacaklar mı?

Eve misafir olarak Eser’in annesi Haadel Hanım geldi.  Daha önce Cansel’i Mehtap’tan isteyen Eser bu kez annesinin önünde evlenme teklifi etti. Herkes Ayça’yı kırmızı odaya Emre’nin çağırmasını beklerken bu isim Gürkan çıktı. Ayça bu duruma oldukça şaşırdı.

Kısmetse Olur 14. Haftanın Finali Yaşananlar

Kısmetse Olur’da geçtiğimiz haftanın finalinde hiç beklenmedik bir olay yaşanmıştı. Fatma’nın Kısmetse Olur’a elendiğinin açıklanması üzere Serhan’da yarışmadan çekildiğini açıklamıştı. Böylece geçtiğimiz hafta Kısmetse Olur evine Fatma ve Serhan veda etmişlerdi. Haftanın en çok oyu alarak birinci ve 10 bin TL’lik ödülün sahibi ise Eser olmuştu.

https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

kısmetse olur 72. bölüm full izle kısmetse olur 12 ocak full izle kısmetse olur 12 ocak emre ayçayı affedecek mi kısmetse olur 12 ocak melis erdem ilişkisinde deprem
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları