Kısmetse Olur 69. Bölüm izle 7 Ocak Fatma Neden Evi Terk Etti? Eser ve Cansel İlişkisi Ne Durumda?

Evlendirme programlarının en farklı formata sahip olan gündüz kuşağı programı Kısmetse Olur yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Artık yarışmada 7’şer yerine 8’er gelin ve damat adayı yarışıyor. Aradığı aşkı yakalayan ve sonunda o kişiyle evlenerek evden ayrılan çiftin büyük ödüller kazanacağı yarışmada Kısmetse Olur 7 Ocak neler yaşandı? merak ediyorsanız haberin detayında bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur 69. Bölüm izle 7 Ocak Fatma Neden Evi Terk Etti? Eser ve Cansel İlişkisi Ne Durumda?

Kısmetse Olur 69. Bölüm izle 7 Ocak tarihli yayınında yaşanan sürpriz gelişmelerle haberimizde. Yakından takip edenlerin bildiği üzere 6 Ocak tarihli yayında Eser Cansel’i istemeye gitmiş bu sırada Cansel’i Mehtap’tan isteyen damat adayları keyifli ve şaka dolu anlar yaşamıştı. Bunun ardından isteme merasiminde ufak bir eğlence yapılmış ve özellikle Adnan halay şovuyla dikkatleri üzerine toplamıştı.  İsteme merasiminin dışında evde Dani ve Melis’in Fatma’yı sinirlendirecek imalı hareketler yapınca tansiyon gerilmiş, yarışmacılar arasında ufak bir gerginlik de yaşanmıştı. Bu gelişmelerin dışında hafta boyunca en çok merak edilen konuların başında Fatma’nın Serhan’ı affedip affetmeyeceği sorusu geldi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından bugün yayınlanacak olan Kısmetse Olur yeni bölümde neler yaşanacak? Dengeler hangi yönde değişecek hep beraber izleyip göreceğiz. Bölümü, tüm gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kısmetse Olur 7 Ocak Gelişmeleri

Bugün Kanal D ekranlarına saat 12.45’te gelecek olan bölümde neler yaşanacak yayınlanan fragmandan ilk tüyolar geldi. Damatların gelinler evini ziyaretinde Melis ile tartışan Fatma çok sinirlendi. Melis’in sözleri üzerine evi terk eden Fatma ‘ben artık dayanamıyorum’ şeklinde isyan etti. Peki, Fatma’nın çıldırmasına neden olan ‘Sen bize özür diletsen kaç yazar, diletmesen kaç yazar ya hadi’ şeklinde söylenen Melis’in sözleri hangi olay üzerine söylendi? Bunun üzerine gelinler evinde Serhan hakkında neler konuşuldu? Niçin Serhan’ın tek amacının oy kaybetmemek olduğu düşünülüyor?

kismetse-olur-fatma-serhan-iliskisi-gelismeler

Cansel’in babası bu bölümde yayına katılacak ve damatlar evinde Eser, gelinler evinde ise Cansel ile ikilinin ilişkileri hakkında konuşacak. Eser’in ‘Ben Cansel’de bir kadında olması gereken her şeyi buluyorum’ demesi üzerine ‘bana anneni babanı getireceksin ben birde seni onlardan dinleyerek tanıyacağım’ diyen Cansel’in babası ilişkilerine sıcak bakacak mı? Ayrıca gelinler evinde Dani tarafından Cansel’in babasına yöneltilen ‘yoksa siz Eser’i istemiyor musunuz?’ sorusuna baba ne cevap verecek?

kismetse-olur-7-ocak-canselin-babasi-eser-gorusmesi

Tüm soruların cevaplarını öğrenmek adına Kısmetse Olur 69. bölüm 7 Ocak tarihli yayını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Kısmetse Olur 7 Ocak Perşembe Full izle 69. Bölüm

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler

Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Fatma kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Cansel kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Nur kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Serhan Çeliker kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Erdem Dalfidan Kimdir? Tıklayınız

kısmetse olur 7 ocak 69. bölüm full izle kısmetse olur yeni bölüm izle 7 ocak kısmetse olur 7 ocak fatma serhan ilişkisi kısmetse olur cansel eser ilişkisi gelişmeleri 7 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları