Kısmetse Olur 6 Ocak Gelişmeleri: Daniela ve Melis’in İmalı Şakaları Fatmay’ı Sinirlendirdi

Serhan’ın çağrısı ve af dilemesi üzerine Kısmetse Olur evine gelen Fatma sürekli Daniela ve Melis tarafından yapılan şakalara maruz kalınca artık çok sıkılmaya başladı. Bugün yapılan imalı şakalar Fatma’nın sabrını taşırdı ve çok sinirlendirdi. Dani ve Melis’in dayanılmaz şakaları karşısında gelin adayı Fatma nasıl tepki verdi merak ediyorsanız detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur 6 Ocak Gelişmeleri: Daniela ve Melis’in İmalı Şakaları Fatmay’ı Sinirlendirdi

Bugün Kısmetse Olur 68. bölüm izle 6 Ocak şeklinde yayınlanan yeni bölümde Eser’in Cansel’i istemesinin dışında evde tartışma ya da eğlence gibi farklı olaylar da yaşandı. Yaşanan tatsız konulardan bir tanesi de Daniela ve Melis’in Fatma’ya yaptığı imalı şakalardı. Fatma bu şakalara oldukça sinirlendi ve ortamdan uzaklaşarak ve sözlü olarak da cevaplar vererek karşılık verdi.

dani-melisin-imali-sakalari

Gelin adaylarının evlerinde salonda hep birlikte oturdukları bir sırada Melis elinde bir aslan peluş oyuncağı olarak içeri girdi. ‘Burada bir aslan terbiyecisi varmış’ şeklinde ifadelerde bulunan Melis, Fatma’ya doğru yaklaşırken, Daniela da imalı kahkahalarıyla Melis’e hem destek verdi hem de Fatma’yla alay etti. Ancak Melis dalga geçmesine devam etti ve peluşu kucağına alan Dani’ye ona ben bir kırbaç alacağım, aile terbiyecisi olacağız dediğinde Fatma ilk olarak sakin bir şekilde ‘benimle dalga geçmenize izin vereceğimi sanmıyorsunuz değil mi’ şeklinde cevap verdi. Ancak şakaya devam eden ikili bu kez de işin içine Serhan’ı da katarak imalı şakalarına ‘herkese aslanım sana kediyim’ ifadeleriyle devam etti. Serhan üzerinden ileri giderek yapılan şakalara Fatma ‘siz onunla dalga geçiyorsunuz ama öyle birini bulmak için ölürsünüz, benim gibi olmak lazım onu bulmak için sizin gibi değil, ağır olmak gerek ağır taş yerinde güzeldir’ diyerek salondan ayrıldı.

dani-ve-melis-fatmayi-kizdirdi

Melis ve Dani’nin daha da ileri gitmesi üzerine ise Fatma ‘sizi altın suyuna batırsan yine de sizden bir şey olmaz’ diyerek sözlerinin dozunu arttırdı. Kısmetse Olur’da Melis ve Dani’nin bu davranışları sadece Fatma tarafından değil Mehtap ve Burçak tarafından da oldukça eleştirildi ve kınandı. 

dani ve melisin imalı şakaları fatma melis ve dani tarafından sinirlendirildi kısmetse olur fatmanın sinirli anları kısmetse olur 6 ocak gelişmeleri kısmetse olur 6 ocak full izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları