Kısmetse Olur 4 Şubat Perşembe izle Mehtap ve Murat Ayrılacak mı? Haftanın Birincileri Kimler Olacak?

Kısmetse Olur 4 Şubat yeni bölümü ile tüm hızıyla devam ediyor. Mehtap ve Murat ilişkisi bitecek mi? Eser ve Cansel aralarında gergin yaşayacak, yeni gelişmelerle Kısmetse Olur son bölümü 4 Şubat perşembe günü izlemeyi kaçırmayın.

Kısmetse Olur 4 Şubat Perşembe izle Mehtap ve Murat Ayrılacak mı? Haftanın Birincileri Kimler Olacak?

Kısmetse Olur 4 Şubat full izle linki sayfa altında verilmiştir.

Kısmetse Olur 3 Şubat Çarşamba Günü Neler Yaşandı?

Kısmetse Olur’da 3 Şubat Çarşamba günü eve Dani, Melis ve Cansel arasında yaşanan gerginlik damga vurdu. Çok iyi arkadaş olan 3lü arasında kara kediler dolaşmaya devam ediyor. İlerleyen günlerde aralarında nasıl gelişmeler yaşanacak merak ediliyor.

Günün diğer olayı ise birbirlerinin sözlerine bile tahammül edemeyen Eser ile Ayça’nın barışması oldu. Bu oldukça şaşırtıcı bir durumdu. Çünkü Eser daha önce Ayça için “Canı gönülden bu evden gitmeni istiyorum.” demişti. Bakalım ikilinin arası yeniden bozulacak mı?

Kısmetse Olur 90. Bölüm 4 Şubat Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

kismetse-olur-4-subat-full-izle

Emre ve Eser Mehtap’a yaptıkları şakanın bedelini çok ağır ödeyecekler. Murat’ın kendisini istemeye geleceğini zanneden Mehtap ve kızlar büyük bir telaşa girecekler. Bu görüntüler erkekler evi tarafından izlenince Eser ve Emre şaka olduğunu açıklayacaklar. Fakat bu olayların çok farklı boyutlara gitmesini sağlayacak. Mehtap ile Murat'ın ilişkisi bitiyor mu? Her şey çok güzel giderken çifte nazar mı değdi? Mehtap ve Murat, Emre ve Eser’in özürlerini kabul edecekler mi? Cansel ve Melis erkeklerin evine gelerek Murat’ın aldığı hediyeleri getirecekler. İlişkilerinin bittiğini söylediklerinde erkeklerin tepkisi ne olacak? Cansel hediyeleri getirdiği için Eser’den büyük bir tepki görecek. Hepsi ve daha fazlası Kısmetse Olur’un yeni bölümünde…

kismetse-olur-4-subat-yeni-bolum

Kısmetse Olur yeni bölümü ile 4 Şubat Perşembe günü 12.45’de Kanal D ekranlarında olacak…

Melis ve Daniela Arasında Yaşanan Kavga

Kısmetse Olur 90. bölüm 4 Şubat Full izle

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur

2 Şubat Yaşananlar

Bugün evde misafir günüydü. Misafir olarak Melis’in teyzesi ve Nur’un annesi geldi. Geçtiğimiz günlerde Nur’un annesi ve Melis tarafından yaşanılan gerginlikler konuşuldu.

Günün dikkat çeken olayı Dani ile Mehtap arasında yaşanan gerginlik oldu. Tankut, Dani’ye çay getirdi. Mehtap “Ben bir şey getirdiğim zaman bütün erkekler yiyor. Sen neden sadece Dani’ye getirdin.” Şeklinde konuşması Dani’yi rahatsız etti. Bu olayı izleyen erkekler Dani hakkında düşüncelerini dile getirdi.

Mehtap’ın yorumlarını devam ettirmesi Dani’yi sinirlendirdi ve sesini yükseltmesine sebep oldu. Bu olay sonucunda Tankut çayı getirdiğine pişman oldu diyebiliriz.

kısmetse olur 4 şubat full izle kısmetse olur 4 şubat tek parça izle kısmetse olur 4 şubat mehtap murat kısmetse olur yeni bölüm izle kısmetse olur 90. bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları