Kısmetse Olur 30 Aralık izle Çarşamba Kızlar Serhan'ı Eleyecek mi? 63. Bölüm

Gelin ve damatlar evinde sular durulmuyor, bu hafta plan yaparak Serhan'ın elenmesini isteyen kızlar acaba başarılı olabilecekler mi? Kısmetse Olur 30 Aralık tek parça izle şeklinde sitemizden bölümü takip edebilirsiniz.

Kısmetse Olur 30 Aralık izle Çarşamba Kızlar Serhan'ı Eleyecek mi? 63. Bölüm

Kısmetse Olur programında bu hafta kilit konu Serhan. Eleme gecesinde sergilediği tavırlar dolayısıyla gelinler evindeki tüm arkadaşlarını kaybeden Serhan’a kızlar hain plan girişimindeler. Bütün kızlar kulis yaparak hafta sonu yapılacak elemede Serhan’ın adını yazma konusunda karar kıldılar.

kismetse-olur-30-aralik

Serhan’ın yaptığı hareketten ötürü hayli kırılan gelinler evinde Melis, Burçak, Mehtap ve Duygu dostlarının bu şekilde davranmasının üzüntüsünü yaşarken, Cansel gelin arkadaşlarına desteğini sürdürüyor. Daniella ise program başlarında Serhan’a talip gelin adaylarındandı ve hiçbir zaman Serhan ile bir dostluk ilişkisi kurmamışlardı. Serhan’ın bu tavrına Daniella’nın kızmasının sebebi Serhan’ın kullandığı bir tek cümleden ibaret. Serhan eski sevgilisi Fatma’ya kendini affettirmek için şu sözleri kullanmıştı; “ Ben buraya geldim ama herkes de bir parça Fatma aradım.” Serhan’ın bu sözlerini Daniella  “Burada ki herkesin duygularıyla oynamışsın” şeklinde yorumladı. Çünkü Serhan program devamında olmasa da ilk haftalarda bazı gelin adaylarıyla görüşmüştü. Daniella ve Ceyda arasında Serhan için büyük tartışmalar yaşanmıştı. Tüm bunlardan sonra Serhan’ın “Ben Fatma’yı unutamadım” tarzı cümleler kullanması, Daniella’nın sinirlenmesine sebep oldu.

kismetse-olur-30-aralik-izle

Daniella’nın bu sinirinin sebebi ilk haftalarda Serhan’a yöneldiğinden dolayı, birlikte olabileceği adaylara engel olmuş olması da olabilir. Ayrıca program başlarında Serhan için kendisini ve giyimini değiştirmek için çabalayan Daniella boşa kürek çektiğini düşünerek, Serhan’ın haftalarını harcamış olmasına da kızmış olabilir. Çok akılcı ve net bir karakter olan Daniella’nın bu konuya neden bu kadar çok tepki gösterdiği ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır.

Kısmetse Olur 63. Bölüm Full İzle 30 Aralık

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler

kısmetse olur 30 aralık izle kısmetse olur 30 aralık çarşamba tek parça izle kısmetse olur 63. bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları