Kısmetse Olur 3 Şubat izle 89. Bölüm Kanal D - Cansel Ve Melis Barışıyor

Kısmetse Olur gelin adayları ve damat adayları, yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Aralarında soğuk rüzgarlar esen Melis ve Cansel barışıyor ve Daniela yalnız kalıyor. Tangut ve Dani yakınlaşması gözlerden kaçmıyor. Aralarında tartışmalar geçen Eser ve Ayça'da bu bölümde barışacak. Hepsi ve daha fazlası Kısmetse Olur 3 Şubat full izle 89. bölüm de yer alıyor.

Kısmetse Olur 3 Şubat izle 89. Bölüm Kanal D - Cansel Ve Melis Barışıyor

Kısmetse Olur 2 Şubat Salı Günü Neler Yaşandı?

Bugün evde misafir günüydü. Misafir olarak Melis’in teyzesi ve Nur’un annesi geldi. Geçtiğimiz günlerde Nur’un annesi ve Melis tarafından yaşanılan gerginlikler konuşuldu.

Günün dikkat çeken olayı Dani ile Mehtap arasında yaşanan gerginlik oldu. Tankut, Dani’ye çay getirdi. Mehtap “Ben bir şey getirdiğim zaman bütün erkekler yiyor. Sen neden sadece Dani’ye getirdin.” Şeklinde konuşması Dani’yi rahatsız etti. Bu olayı izleyen erkekler Dani hakkında düşüncelerini dile getirdi.

Mehtap’ın yorumlarını devam ettirmesi Dani’yi sinirlendirdi ve sesini yükseltmesine sebep oldu. Bu olay sonucunda Tankut çayı getirdiğine pişman oldu diyebiliriz.

Nur artık tercihini yaptı ve yoluna Semih ile devam etmeye karar verdi. Nur Semih’e “Ben artık tek taş istiyorum” dedi. Bakalım bunun sonunda Semih ne yapacak?

kismetse-olur-3-subat-89-bolum-izle

Kısmetse Olur 3 Şubat Çarşamba Neler Yaşanacak?

Dani ile Cansel arasında sular durulmak bilmiyor? Sıkı dostların arasına kara kedi mi girdi? İkili arasında tartışmalar hız kesmeden devam ederken bundan sonra neler olacağı merak ediliyor?

Melis neden Nur’a “Hala Emre’den hoşlandığını biliyoruz” şeklinde bir yorum yaptı.

Erkekler evinde Boğaçhan’ın Melis’e talip olarak gelmesi diğer adaylar tarafından yorumlandı. Yapılan yorumlar Boğaçhan’ın Melis’e karşı olan tutumunu değiştirecek mi?

Hepsi ve daha fazlası Kısmetse Olur’un 3 Şubat Çarşamba günü 12.45’de yayınlanacak olan yeni bölümünde…

 

Kısmetse Olur canlı izle <<<<<<<<<<<

kısmetse olur 3 şubat izle kısmetse olur 3 şubat full izle kısmetse olur cansel melis kısmetse olur daniela tankut kısmetse olur 89. bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları