Kısmetse Olur 29 Mart Salı 136. Bölüm Kanal D Canlı Yayın- Eser Melis’e Neden Bağırıyor!

Kısmetse Olur 29 Mart Salı yeni bölümde Adnan yeni gelin adayıyla mı ilgilenecek? Bu sorunun cevabını alırken diğer yandan Tankut Cansu’ya ‘ben aceleye gelecek bir adam değilim acele ederek hayal kırıklığına uğrama’ şeklinde nasihat verecek. Peki, Cansel'e alınan Eser Melis'e neden patlayacak? Tüm detaylar Kısmetse Olur 29 Mart 136. bölümün yer aldığı haberimizde...

Kısmetse Olur 29 Mart Salı 136. Bölüm Kanal D Canlı Yayın- Eser Melis’e Neden Bağırıyor!

Kısmetse Olur evinde yeni haftaya olaylı bir giriş yapılıyor. Final akşamından sonra eve gelen yeni gelin adayı Seray damatlar evinde kahvaltıya gidecek. Bu sırada ekrana yansıyan görüntüler hem damatlar evini hem de gelinler evini şoka uğratacak. Batuhan, Murat ve Semih’in gala gecesinden sonra eğlenmeye gitmeleri ve burada çektirdikleri fotoğraflar eve verilecek. Batuhan’ın kızlarla fotoğrafını gören Ayça deliye dönecek ve soluğu damatlar evinde alacak. Batuhan, Semih ve Murat gelinler evinden tepki çekecek. Nur ve Semih arasında fotoğraf krizi yaşanacak. Semih Nur’a “Artık arkadaşım bile olamazsın” diyerek rest çekecek. İkili arasında neler yaşanacak?

Ayça, fotoğrafları gördükten sonra Batuhan’ın kendisine aldığı hediyeler ile birlikte erkekler evine gidecek. Batuhan’ın hediyelerini geri veren Ayça ilişkiyi bitiriyor mu? Yeni gelen gelin adayı Seray kimin için geldi? Evde nasıl bir duruş sergileyecek? Mehtap, Murat’ın görüntülerini gördükten sonra merak ettiklerini Murat’a soracak. Peki, Murat Mehtap’a neler söyleyecek?

kismetse-olur-29-mart-tankut-cansu

Ali ve Batuhan arasında fotoğraflardan sonra evlilik yaşı krizi çıkacak. Ayça’nın “Sen buraya kulüplere gitmeye mi yoksa evlenmeye mi geldin” demesinin ardından Ali “Evlenecek yaşta olan benim sen değilsin” yorumunu yaparak Batuhan’ı çileden çıkaracak. Kısmetse Olur evinden hangi damat adayları neden uyarı alacak?

Tüm bu soruların cevaplarını 28 mart pazartesi yayınlanan bölümde gördük. Kısmetse Olur 29 Mart Salı yeni bölümde Adnan yeni gelin adayıyla mı ilgilenecek? Bu sorunun cevabını alırken diğer yandan Tankut Cansu’ya ‘ben aceleye gelecek bir adam değilim acele ederek hayal kırıklığına uğrama’ şeklinde nasihat verecek.

kismetse-olur-136-bolum-eser-cansel

Diğer yandan gelinler evinde Adnan’ın Ceyda’nın gidişine pişman olup olmadığı konusunda görüşler paylaşılırken, Mehtap Adnan’ın hiç pişman olmadığını aksine yakında Seray’a açılacağını söyleyecek. Kırmızı oda görüşmelerinde Cansel’in ‘aile önemli benim ailem seni istemese bende evlenmem senle’ demesi üzerine Eser çok sinirlenecek. Ardından evde siniri devam eden Eser onu teselli etmeye çalışan Melis’e çekil önümden diyerek sert davranacak.

 Kısmetse Olur yeni bölüm heyecan ve gerilim dolu yeni bölümü ile 28 Mart Pazartesi günü 12.45’te Kanal D ekranlarında olacak. Sakın kaçırmayın. Aşağıdaki linkten canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Kısmetse Olur 29 Mart Kanal D Canlı izle

kısmetse olur yeni bölüm izle 29 mart kısmetse olur izle 136. bölüm kısmetse olur eser melisi neden azarladı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları