Kısmetse Olur 29 Aralık Salı izle Fatma Taklidi Serhan'ı Çıldırttı

Kanal D ekranlarının sevilen ev programı Kısmetse Olur’da Serhan Çeliker özellikle yarışma başlangıcında favori damat adaylarındandı. Serhan Çeliker ilk haftalarda devamlı koruma alırken, devamlı kırmızı odaya gelinler tarafından davet edilirken 3. Haftadan sonra bu durum son buldu. Ve Serhan en son Melek’le yemeğe çıktı. Daha sonra da kendi köşesine çekilerek, gelin adaylarının hiçbiriyle ilgilenmemişti.

Kısmetse Olur 29 Aralık Salı izle Fatma Taklidi Serhan'ı Çıldırttı

Kısmetse Olur 29 Aralık Salı günü, yaşanan bu durum ilk başta Serhan’ın Melek’e karşı hislerinin olduğu şeklinde yorumlandı. Daha sonra bu algı yok oldu. Çünkü Serhan; eski kız arkadaşı için gözyaşı döktü. Serhan’ın aşkına tüm ev halkı Serhan ilk gözyaşı döktüğünde inanmıştı. Ancak Serhan’ın adını anması üzerine Serhan’ın eski sevgilisi Fatma programa konuk olarak katıldı.

mehtap-melis-serhan-fatma-taklidi

Fatma’nın programa konuk olarak katılması Serhan’da bir ümit ışığı yakmış ve Fatma’nın programa dâhil olabileceğini düşünmeye başlamıştı. Bunun üzerine Serhan cumartesi günü gelinler evi tarafından eleme adayı olarak gösterilmesini çok büyük bir tepkiyle karşılamıştı. Gelinler evinde birçok kızla iyi bir dostluk içinde olan Serhan’ın bu tavrı gelinler ile dostluğunun bozulmasına sebep oldu.

Ayrıca Salı günü kendi aralarında taklit yaparak eğlenen gelinler evinde; Mehtap – Murat, Tankut – Duygu, Eser – Cansel, Melis – Erdem taklitlerinin yanı sıra Serhan – Fatma taklidi de yapıldı. Bu taklidin ekranda verilmesi üzerine Serhan “acımla eğleniyorlar” diyerek tepki gösterdi. Gelinler evinde ise Serhan’ın şaka kaldıramadığı ile ilgili bir algı oluştu. 

Kısmetse Olur 29 Aralık Full izle Tek Parça

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur

 

kısmetse olur 29 aralık izle kısmetse olur 29 aralık neler yaşandı kısmetse olur 29 aralık tek parça izle kısmetse olur 29 aralık fatma serhan taklidi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları