Kısmetse Olur 28 Ocak izle 84. Bölüm, Nur'u Selçuk, Erdem ve Semih Paylaşamıyor!

Kısmetse Olur 84. bölüm 28 Ocak Perşembe günü süpriz gelişmelerle seyirci karşısına çıkıyor. Melis'in Adnan ile yakınlık kurmaya çalışması Ceyda'yı çıldırtıyor. Yeni damat adayı Selçuk, Nur ile ilişki kurmaya çalışıyor. Diğer yandan Melis ile yollarını ayıran Erdem Nur'la yeni bir ilişkiye mi başlayacak? hepsi ve daha fazlası Kısmetse Olur 28 Ocak izle yeni bölümde yer alıyor.

Kısmetse Olur 28 Ocak izle 84. Bölüm, Nur'u Selçuk, Erdem ve Semih Paylaşamıyor!

Kısmetse Olur’da 27 Ocak Çarşamba günü yapılan yayında oldukça gergin dakikalar yaşandı. Güne Melis ve Adnan’ı Ceyda’nın aklını başına getirmek için yaptığı şaka damgasını vurdu. Bu şaka hem kızlar evini hem de erkekler evini karıştırdı. Kısmetse Olur yepyeni olayları, eğlenceli anları ve adaylar arasında yaşanan tartışmaları ile kaldığı yerden devam ediyor. Kısmetse Olur hafta içi her gün yeni bölümleri ile 12.45’de Kanal D ekranlarında…

Çarşamba günü yapılan kırmızı oda görüşmelerinde Adnan ve Ceyda tartışma yaşadılar. Bunun üzerine Adnan kırmızı odayı terk etti. Bunun üzerine Ceyda eve gelerek Adnan’ın kendisine verdiği hediyeyi fırlattı. Adnan’ın yakın arkadaşı olan Melis bu durum karşısında Ceyda’ya bir oyun oynamaya başladı.

kismetse-olur-28-ocak-izle

Bu oyun tüm gün sürdü. Ta ki Seda Hanım eve gelene kadar. Olayların aslı gösterilen görüntüler ile anlaşıldı. Evde Adnan ve Ceyda arasında güven problemi olduğu, Melis’in böyle bir oyun oynamaması gerektiği hakkında tartışma çıktı.

Kısmetse Olur 27 Ocak yeni bölümde kırmızı oda görüşmelerinde Adnan ve Ceyda’nın arasının açılması üzerine Melis Adnan’dan hoşlandığını gelinler evinde söyledi. Daha sonra Ceyda ile aralarında tartışma yaşandı. Kırmızı odaya Adnan’ı çağıran Melis aşkına karşılık bulabildi mi? Ceyda bu duruma ne dedi? Neler yaşandı? Gelişmeler haberimizde…

kismetse-olur-melis-ceyda-kavgasi

Dün ekranlara gelen aileler gününü oldukça hareketli geçiren Kısmetse Olur evi, bugün de bomba gibi konularla ekranlardaydı. Kısaca açıklamak gerekirse dün eve Erdem’in annesi, Melis’in ise teyzesi gelmiş tartışmalı da olsa Erdem ve Melis ayrılığı kesinleşmişti. Melis diğer erkeklerle devam edeceğini dün ekranlardan açıkça duyurdu. Melis’in bu anlamda ilk kiminle ilgileneceği beklenirken bu acaba Adnan mı oldu?

Melis ve Erdem arasında yaşanan büyük kavga

Kısmetse Olur’da 28 Ocak Perşembe Neler Yaşanacak?

Ceyda, Melis’in kendisine ders vermek amaçlı yaptığı şakayı unutmamış gibi duruyor. İkili arasında gerilim gitgide tırmanıyor. Evde bunlar yaşanırken Selçuk Nur’a bir adım atıyor. Kendisine ilgi göstermek istediğini, Nur’a karşı olan ilgisini belli etmek istediğini söyledi. Dani ve Cansel arasında neden tartışma çıkıyor? Dostlukları bitiyor mu? Emre ile Semih arasında neler oluyor? Hem erkekler evine hem de kızlar evine gelen hediyeler yarışmacıları oldukça şaşırtacak gibi duruyor.

Hepsi ve daha Fazlası 28 Ocak Perşembe günü yayınlanacak olur Kısmetse Olur'un yeni bölümünde…

kısmetse olur 84. bölüm izle kısmetse olur 28 ocak izle kısmetse olur 28 ocak 84. bölüm kısmetse olur nur erdem selcuk ilişkisi kısmetse olur 28 ocak kırmızı oda
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları