Kısmetse Olur 28 Mart Pazartesi 135. Bölüm Kanal D Canlı Yayın- Şaşırtan Görüntüler Ne?

Kanal D’nin beğenilerek izlenen reality show formatındaki evlendirme programı Kısmetse Olur bir haftayı daha gergin bir haftanın finali gecesiyle geride bıraktı. Dün gece yayınlanan final bölümünde ödülü Emre’nin alması üzerine Özge elenirken, yeni gelen Seray oldu. Bakalım yeni haftada ne gibi gelişmeler yaşanacak? Kısmetse Olur 28 Mart Pazartesi gününe damga vuran konular ne olacak? Detaylar haberimizde…

Kısmetse Olur 28 Mart Pazartesi 135. Bölüm Kanal D Canlı Yayın- Şaşırtan Görüntüler Ne?

Oldukça hareketli ve yeni sürpriz gelişmelerle geçen finalin ardından bugün yeni hafta yepyeni bir bölümle başlıyor. Kısmetse Olur evinde zaten dengeler her daim değişirken, bu kez bir de gong sesi gerginliği yarışmacıların heyecanını 2 kat arttıracak. Sunucu Seda Hanımın final gecesinde yaptığı açıklamaya göre evde gong sesi yankılandığında artık evden elenen ve yeni gelen olmayacak. Evde bulunan gelin ve damat adayları evde bulunan kişilerle evlilik yoluna girecek ve içlerinden evlenmeyi başarabilen çift hem büyük ödülün sahibi olacak hem de mutluluğu yakalayacak. Seda Hanım yarışmacıların bu gong sesini duymalarına çok az kaldığını açıkladı. Bakalım bu hafta gong sesi duyulacak mı?

kismetse-olur-28-mart-herkesi-sasirtan-goruntuler-ne

Yeni gelen aday Seray oldukça esrarengiz bir şekilde eve giriş yaptı. Kim sorsa ısrarla kime geldiğini söylemedi. Kısmetse Olur 28 Mart Pazartesi günü yapılacak olan bölümde kime geldiğini açıklayacak mı? Daha da önemlisi yeni bölümde Seda Hanım neden 3 damat adayına birden uyarı veriyor? Semih, Murat ve Batu’nun klüpleri gitmesi üzerine evde herkes şoka uğrarken Ayça damatlar evini basarak Batu’dan hesap soracak. Yapılan tartışmanın ardından ise Batu Ayça’dan ayrıldığını açıklayacak. Bakalım Ayça Batu aşkında başka neler yaşanacak? Öte yandan Mehtap’ta biz birlikteyken de gittin mi o klüplere şeklinde Murat’tan hesap soracak. Hepsi ve daha fazlasını Kısmetse Olur 28 Mart 135. bölüm yayınından izleyebilirsiniz. Canlı izlemek için aşağıdaki linke tıklayın.

kismetse-olur-28-mart-ayca-batu-ayrildi-mi

Kısmetse Olur Kanal D Canlı izle

Kısmetse Olur 27 Mart Pazar Haftanın Finalinde Yaşananlar

Haftanın finalinde her zamanki gibi hafta içinde yaşanan olaylar masaya yatırıldı ve tartışmalar yaşandı. Özellikle eski aşklar arasında tartışmalar yaşanırken özellikle Tankut ve Melis’in söylediği laflar herkesin dikkatini çekerek, acaba aşk mı yaşayacaklar ileride düşüncesini akıllara getirdi.

Daha sonra yarışmacılar koruma altına aldıkları gelin ve damat adaylarını belirledi. Gelinlerin koruma vermek istedikleri isimler Hazal Adnan, Ayça Batu, Cansel Eser, Melis Tankut, Cansu Tankut, Nur Batu, Mehtap Ali olurken ikişer oy alan Tankut ve Batu koruma için ikinci tur oylamaya kaldı. Gelinlerin ikinci turda verdikleri Hazal Batu, Ayça Batu, Melis Batu, Cansel Batu, Özge Tankut, Cansu Tankut, Nur Batu, Mehtap Batu şeklindeki oylamaya göre Batu koruma altına alındı. Damatların koruma altına almak istedikleri isimler Tankut Cansu, Eser Cansel, Semih Cansu, Emre Hazal, Ali Mehtap, Batu Melis, Murat Hazal, Adnan Hazal şeklinde olunca, Hazal koruma altına alındı. Birinci olan adaylar Ayça ve Emre dışında yarışmacılar tarafından Batu ve Hazal koruma altına alınınca çiftler bir hafta daha evde kalmayı garantilemiş oldu.

Koruma altına alınanların belirlenmesinin ardından sıra eleme için önerilen isimleri belirlemeye geldi. Gelinlerin verdiği oylara göre elenmesi yönünde en çok oy alan isimler Tankut ve Ali eşit oy alınca tekrar eleme konusunda da ikinci tura gidildi. İkinci turda en çok söylenen isim Ali oldu. Damat adayları ise oylarıyla elenmesi yönünde en çok Özge’nin ismini verdi. Ardından son aşamada haftanın birincisi ve ödülü alanın Emre olduğu anlaşılınca Ali evde kalırken, Özge elendi. Özge’nin elenmesinin ardından eve yeni gelen gelin adayı ise Seray oldu. Seray kimin için geldiğini sır gibi sakladı.

Kısmetse Olur 26 Mart Cumartesi Halk Oylaması Bölümde Yaşananlar

Geçtiğimiz haftanım birincileri gelinler evinden Cansel damatlar evinden Eser olmuştu. Bu hafta birinci olan isimler eski aşklar Ayça ve Emre oldu. Ardından da ödül yemeği görüntüleri ekranlara geldi.

Cuma günü eve eski gelin adaylarından Melek'in eve gelmesi üzerine Ayça ve Eser hakkındaki iddiaları yüzünden Batuhan ile Ayça, Eser ile Cansel arasında ipler gerilmişti. Cansel'in Eser'in geçmişi sonuçta  benden öncesi beni ilgilendirmiyor diyerek aralarındaki soğukluk fazla uzamadı. Fakat Ayça'nın Emre ile çıkarken eski nişanlısı ile görüşmeye devam ediyordu iddiaları Emre'nin ve Batuhan'ın arasını açtı.  Ayça Melek ile tartışıp üzerine yürümesi üzerine uyarı aldı. Ayça'nın iddiaları doğrulaması üzerine 'evet Halil'e zaafım vardı görüştüm' demesi üzerine halk oylamasındaki yayınlanan bölümde Batuhan ile Ayça arasındaki gerginlik devam etti. Batuhan 'ben hala Halil ile görüşmediğini hoşlanmadığı nerden bileceğim dedi. Bunun dışında Eser ile Cansel konuşarak aralarındaki problemleri düzelttiler.

Bu hafta Halk oylamasında haftanın birincileri gelinler evinden Ayça, damatlar evinden Emre oldu. Ödül yemeğine Ayça Batuhan' ı, Emre Hazal'ı götürdü. Ödül yemeğinde Ayça Batuhan'dan özür dileyerek ve sevdiğini söyleyerek aralarını düzeltmeye çalıştı. Batuhan Ayça'yı affetti ve dans ederek barıştılar. Emre ise Hazal'a şarkı söyledi ve romantik anlar yaşadılar.

kısmetse olur 28 mart izle 135. bölüm kısmetse olur 28 mart damat adayları neden uyarı aldı kısmetse olur 28 mart şaşırtan görüntüler kısmetse olur ayça batu ayrıldımı 28 mart
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları