Kısmetse Olur 28 Aralık Murat ve Mehtap Arasında Gerginlik

Kaldığı yerden heyecan dolu bölümlerine devam eden Kısmetse Olur'da yeni ilişkisi olanlar birbirini tanımaya, uzun zamandır birlikte olanlar ise hayat kurma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Kısmetse Olur 28 Aralık tarihli yayında bölüme damgasını Murat ve Mehtap gerginliği vuruyor. İkilinin arasındaki sorun ne, gerginlik neden yaşandı ve tatlıya bağlandı mı? Haberin detayında...

Kısmetse Olur 28 Aralık Murat ve Mehtap Arasında Gerginlik

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur’da Mehtap’ın Murat’ın dizine yatmasıyla başlayan ilişki 3 haftadır devam etmekteydi. Evin sabotajı olarak adlandırılan Mehtap; Murat’a çok sempatik bir şekilde çıkma teklifi etmişti. Mehtap’ın çıkma teklifini kabul eden Murat; halkında sevgisini kazanmıştı. Aralarında 15 yaş olan çift; yaş farkı ile de bir ilişkinin yürütülebildiğinin açık kanıtı.

Mehtap’ın muzurlukları, Murat’ın beyefendiliği ile bir araya geldiğinde birbirlerini sınırlayan ama bir araya geldiklerinde hoş bir çift görünümündeler. Mehtap’ın muzurluklarını, Mehtap’ın kavgalarını daha anlayışla ve beyefendilikle karşılayan Murat’ın Mehtap’a karşı duygularının olduğundan tüm ev halkı eminken; ev halkı Mehtap’ın oynadığını Murat’a karşı bir şey hissetmediğini düşünüyor.

Cuma günü Murat’ın eskiden tanışma yolunda olduğu Duygu ile romantik yemeğe çıkması Mehtap’ı çıldırttı. Romantik yemeği basan Mehtap; Murat’a hediyelerini vererek “yolun açık olsun” demişti. Cumartesi günü eleme gecesinde de atışan Murat ve Mehtap’ın gerilimi pazartesi gününe de taşındı.

Kısmetse Olur 28 Aralık izle olarak ekranlara gelen bölümde Kırmızı odaya Mehtap’ı çağıran Murat’a Mehtap hesap sordu. Ancak Murat yine sakinliğini korudu ve Mehtap’ın gençliğini göz önünde bulundurarak kendini ağırdan aldı. İlk kez Murat’a dolaylı olarak onu sevdiğini söyleyen Mehtap’ın gözlerinden ilk kez aşk okunuyordu. Mehtap sevgisini şu sözlerle ifade etti; “Bir kadın kolay bir şekilde seviyorum demez ama kolay bir şekilde sevmiyorum diyebilir. Sevmiyorum diyorsa seviyorumdur.” Mehtap’ın bu sözlerine Murat yalnızca “evet” cevabını verdi. Mehtap’ın aşkını ispatlayıp ispatlayamayacağı ise merak konusu.

kısmetse olur 28 aralık kısmetse olur 28 aralık murat mehtap gerilimi kısmetse olur murat mehtap ilişkisi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları