Kısmetse Olur 26 Ocak 82. Bölüm izle Erdem ve Melis Arasında Büyük Kavga Yaşanıyor!

Her bölümü birbirinden heyecan dolu geçen ve her an herşeyin olduğu en çok izlenen evlilik yarışma programı olan Kısmetse Olur 26 Ocak izle yeni bölümü ile ekrana geliyor. Kısmetse Olur 82. bölüm tek parça izle, Kısmetse Olur yeni son bölüm Kanal D kanalında hız kesmeden devam ediyor. Erdem ve Melis arasında geçen kavga güne damgasını vuracak. Murat, Mehtap'a romantik süprizler yapmaya devam ediyor.

Kısmetse Olur 26 Ocak 82. Bölüm izle Erdem ve Melis Arasında Büyük Kavga Yaşanıyor!

Kısmetse Olur evinde haftanın ilk gününe kırmızı oda görüşmeleri vardı. Kırmızı oda görüşmelerine Nur damgasını vurdu diyebiliriz. Nur’u ilk önce Semih, ardından Erdem ve son olarak yeni damat adayı Selçuk kırmızı odaya davet etti. Nur’a karşı davranışları ile dikkat çeken Melis, Semih’in kırmızı oda da verdiği Gül’ü kopardı. Ardından Erden’de Nur’a gül verdi ve Melis onu da parçaladı. Bu durum Nur ve Melis arasında gerginliğin tırmanmasına sebep oldu. Kısmetse Olur 82. bölüm 26 Ocak full izle bölümünde ortalık karışacak.

kismetse-olur-murat-mehtap

Emre kırmızı odaya Gözde’yi davet etti. Bundan sonra Gözde ve Emre arasında neler yaşanacak merak ediliyor. Kızların yayına dönen Gözde, Emre ile birbirlerini tanıma yoluna girdiklerini söyledi.

Güne damga vuran bir başka olay ise Murat’ın Mehtap için yaptığı sürprizdi. Murat, kendini affettirmek için Mehtap’a bir sürpriz hazırladı. Murat’ın hazırladığı şeyler karşısında Mehtap, yapamam cevabını verdi. Daha sonra şaka yaptığı anlaşıldı.

kismetse-olur-26-ocak-82-bolum-melis-erdem-kavgasi

26 Ocak Salı Günü Kısmetse Olur’da Neler Yaşanacak?

Salı günü eve misafir olarak aileler geliyor. Bu hafta Melis’in teyzesi ve Erdem’in annesi geliyor. Melis’in Teyzesi, Erdem ile yaşanılan ayrılıkta tamamen Melis’i haksız bulduğunu, dövmeyi sadece bahane ettiğini dile getirdi. Melis ve Erdem arasında sesler yine yükselecek. Murat’ın sürprizlerinin arkası kesilmiyor. Kendini affettiren Murat bu kez kahvaltı sürprizi ile geliyor. 

Kısmetse Olur yeni bölümü ile 26 Ocak Salı günü 12.45’de Kanal D ekranlarında…

Nur Ve Semih'in Kırmızı Oda Görüşmesi

26 Ocak fragmanı

Kısmetse Olur 26 Ocak 82. Bölüm Full izle

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler

kısmetse olur 26 ocak izle kısmetse olur 82. bölüm izle kısmetse olur 82. bölüm 26 ocak full izle kısmetse olur 26 ocak tek parça izle kısmetse olur yeni bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları