Kısmetse Olur 26 Mart Cumartesi Canlı izle 134. Bölüm Halk Oylaması Birinciler Kim?

Kısmetse Olur 26 Mart Cumartesi günü halk oylaması bölümü ile ekranlara gelecek. Evde neler yaşanacak? Halk oylamasının birincisi hangi adaylar oldu? Evde neler yaşanıyor? Elemeye bir gün kala belirlenen birinciler sayesinde dengeler nasıl değişecek? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur 26 Mart Cumartesi Canlı izle 134. Bölüm Halk Oylaması Birinciler Kim?

Kısmetse Olur 26 Mart Cumartesi günü Halk Oylaması bölümü ile ekranlara gelecek. Evde neler yaşanacak? Halk oylamasının birincisi hangi adaylar oldu? Mehtap’ın Melis ve Melis Ayça hakkında neler konuşacaklar? Mehta neden Ayça ile bu saatte sonra ilişkisini bitirdiğini söyleyecek? Melis Mehtap’ın bu tavrına nasıl bir yorum yapacak?

kismetse-26-mart-halk-oylamasi-full-izle

Melek’in eve gelmesinin ardından Eser ve Cansel çiftinin arasından neler yaşanacak? Cansel, Melek’in söylediği sözlerden ne kadar etkilenecek? Halk oylaması sonucu gelinler evinde ve damatlar evinde hangi isimler birinci çıkacak? Ödül yemeğine giden çiftlerin Emre-Hazal ve Batuhan – Ayça çifti olduğu görülüyor. Haftanın birincileri uzun zamandan sonra yaşadığı aşkla güzel bir yola giren Emre mi olacak? 

kismetse-olur-134-bolum-izle-halk-oylamasi

Evde yaşadıkları aşk ve ayrılıkları ile gündemden düşmeyen Emre ve Ayça ödül yemeğinde neler yaşayacak? Emre aşık olduğu Hazal’ın gözlerine bakarak şarkı söyleyecek. Emre’nin bu halleri herkesi şaşıracak.

Ayça ve Batuhan arasında Melek’in ettiği laflardan dolayı yaşanan tartışma son bulacak. Ödül yemeği ikiliye iyi gelecek ve barışmalarını sağlayacak. Ayça, Batuhan’ı zor durumda bıraktığı için özür dileyecek. Adnan’ın Daniela ilgili yaptığı yoruma Tankut nasıl bir cevap verecek?

kismetse-olur-26-mart-batu-ayca-odul-yemegi

Kısmetse Olur Halk Oylaması bölümü ile 26 Mart Cumartesi günü Kanal D ekranlarında olacak. Oylama heyecanının yaşanacağı Kısmetse Olur’u sakın kaçırmayın. Kısmetse Olur yeni bölüm 26 mart Cumartesi günü 16.030’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Haftanın birincileri eski aşıklar Emre ve Ayça oldu. Bakalım elenen kim olacak?

Kısmetse Olur Kanal D Canlı izle 

kısmetse olur 26 mart full izle kısmetse olur 134. bölüm izle kısmetse olur halk oylaması izle 26 mart kısmetse olur 26 mart birinciler kim
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları