Kısmetse Olur 25 Ocak 81. Bölüm izle Emre Ve Gözde İlişkisi mi Başlıyor?

Kısmetse Olur 25 Ocak izle yeni bölümünde bugün neler yaşanacak? Emre kırmızı odaya Gözde'yi çağıracak ve Gözde diğer gelin adaylarına artık biz Emre ile birbirimizi tanıma aşamasına girdik hepiniz bunu bilin diyor. Murat, Mehtap'a süpriz hazırlık yapıyor ama Mehtap bunu geri mi çevirecek? yeni gelişmeler ve daha fazlasını öğrenmek için Kısmetse Olur 81. Bölüm tek parça izle videosunu kaçırmayın.

Kısmetse Olur 25 Ocak 81. Bölüm izle Emre Ve Gözde İlişkisi mi Başlıyor?

Kısmetse Olur evinde gerginliklerle dolu bir hafta daha geri de kaldı ve eve yeni bir damat adayının gelmesi ile yarışmacılar yeni bir haftaya merhaba dedi.

Kısmetse Olur Eleme Gecesi Neler Yaşandı?

Kısmetse Olur evlilik programında bütün hafta yaşanan gerilim ve tartışmalar eleme gecesine de damga vurdu. Ayça ve Gözde, Eser ve Mehtap arasında yaşanan bu tartışmalar Seda Hanım’ın araya girmesi ile yatıştırıldı. Emre, Ayça ve Gözde arasında bitmek bilmeyen bir öfkenin sebebi oldu. Gözde ve Emre yeni bir ilişkiye mi başlayacak? sorusu izleyenlerin aklına takılan konulardan biri oldu.

Eser, Mehtap’ın her konuda sürekli bir fikri olmasından rahatsız olduğunu belirte ve bu Mehtap’ı öfkelendirdi. Daha sonrasında Eser’in elindeki topu Mehtap’a doğru atması Seda Hanım’dan ihtar almasına sebep oldu. Nur ve Melis arasında ki laf atışmaları eleme gecesine damgasını vurdu diyebiliriz. Melis, saldırgan tavırlarından eleme gecesinde de vazgeçmedi.

Günün sonunda aldığı oylar sonucu eve Gürkan veda etti. Gürkan’ın evden ayrılması ile yeni damat adayı Selçuk eve geldi.

Kismetse-Olur-25-Ocak-81-Bolum-izle

Kısmetse Olur 81. Bölüm 25 Ocak Pazartesi Neler Yaşanacak?

Murat, Mehtap’a kendini affettirmek için büyük bir sürpriz yapıyor. Damatlar evi ellerinde çiçekler ve pankartlar ile gelinlerin evine geliyorlar ve Murat’ın Mehtap için hazırladığı sürprizi gerçekleştiriyorlar. Bu sürpriz karşısında Mehtap, Murat’a hiç beklenemedik bir tepki veriyor ve yapamayacağını söylüyor. Bakalım Mehtap’ın fikri değişecek mi?

kismetse-olur-yeni-bolum-izle-murat-mehtap

Gözde ve Emre arasında neler oluyor? Eleme gecesinde elenmesi için 4 oy alan Gözde, Emre ile bir ilişkiye mi başlıyor?

Hepsi ve daha fazlası 25 Ocak Pazartesi günü saat 12.45’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kısmetse Olur’un yeni bölümünde…

Murat Mehtap'tan Romantik Şekilde Özür Diliyor!

Semih ve Nur Kırmızı Oda Görüşmesi

Kısmetse Olur 81. Bölüm Full izle 25 Ocak Pazartesi Kanal D

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler

kısmetse olur emre gözde ilişkisi kısmetse olur 81. bölüm tek parça full izle kısmetse olur 25 ocak izle kısmetse olur 25 ocak full izle kısmetse olur mehtap murat 25 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları