Kısmetse Olur 25 Aralık Cuma izle 60. Bölüm Dani ve Gürkan İlişkisi Ne Durumda?

Gelin adayları ve damat adaylarının bir evde yaşayarak eş adaylarını aradıkları Kısmetse Olur tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün yayınlanan yeni bölümünde Kısmetse Olur 25 Aralık izle neler yaşandı?Dani ve Gürkan ilişkisi bitiyormu? Merak ediyorsanız detayları haberin devamında bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur 25 Aralık Cuma izle 60. Bölüm Dani ve Gürkan İlişkisi Ne Durumda?

Kısmetse Olur evi her gün gerilim ve süprizlerle yaşanmaya devam ediyor, Kısmetse Olur 25 Aralık konusuna geçmeden, bundan önceki 59. bölümde neler yaşandı göz atalım.

Kısmetse Olur 24 Aralık Perşembe Neler Yaşandı?

Bir haftayı daha geride bırakmaya hazırlanan yarışma Kısmetse Olur’da haftanın kazanan gelin ve damat adayı halk tarafından oylanırken, evde de haftanın son gününde oldukça hareketli anlar yaşandı. Kısmetse Olur 24 Aralık izle neler yaşandı? Sorusunun her gün farklı ve heyecan dolu bir cevabı olan yarışmada haftanın son günlerinde bile dengeler oldukça değişken bir durum sergiliyor. Yarışmacılar arasında yeni aşkların doğması söz konusu olabileceği gibi bazı sarsılmaz sanılan ilişkiler ise basit sebeplerden aniden bitebiliyor. Ancak, ne yaşanırsa yaşansın samimice izleyici önünde yaşandığından yarışmanın akıbeti tüm izleyici tarafından heyecanla bekleniyor.

kismetse-olur-25-aralik

Bilo Ağa Duygu’ya Talip Olursa

Bugün yarışmada gergin anlar ya da tartışmalı durumlar yaşandığı gibi aynı zamanda eğlenceli espirili anlar da yaşandı. Bu olaylardan bir tanesi ise Bilo Ağa kılığına giren Emre’nin Duygu’ya talip olarak gelmesiydi. Tiplemesiyle gelinler evine giren Emre daha merdivenlerden aşağıya iner inmez gelin adayları tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Bu şaşkınlık kısa süre sonra yerini muzipliklere bıraktı ve bazı gelin adayları Bilo Ağa’nın elini dahi öptü. Talipleri olan Bilo Ağa (Emre) ve saçlarını beyazlatan Eser arasında kalan Duygu çok eğlenerek kahkalarını tutamadı.

Daniela ve Gürkan’ın Kavgası Güne Damga Vurdu

kismetse-olur-dani-gurkan-kavgasi-25-aralik

Zaten Burçak’ın eve gelmesiyle çiftin kafalarına yerleşen kuşku bugün büyüyerek Daniela ve Gürkan’ın tartışma yaşamasına neden oldu. Evde konuşma sırasında sen kimin için geldin bu eve sorusunu orası bende kalsın şeklinde cevaplayan Gürkan Dani’den büyük tepki gördü. Gelinler evini damatların ziyaret etmesi sırasında konuyu tartışmaya başlayan çift iyice gerildi ve zaman zaman seslerini yükseltmek suretiyle kavga ettiler. Daniela Gürkan’ın o tehlikeli soru karşısında doğrudan Daniela için geldim diyemeyişine oldukça bozuldu ve bunun hesabını da Gürkan’dan sert bir şekilde sormayı tabii ki de ihmal etmedi.

60. bölüm 25 Aralık izle ve 23 aralık videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur

kısmetse olur 25 aralık izle kısmetse olur 60. bölüm 25 aralık izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları